Herb WW


Projekt współfinansowany przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.

Szkolenie BOCK Soldier
Szkolenie BOCK Soldier
Kliknij obrazek, aby dowiedzieć się więcej

 

Szkolenie BOCK Snajper
Szkolenie BOCK Snajper
Kliknij obrazek, aby dowiedzieć się więcej

 

Szkolenie BOCK Junior
Szkolenie BOCK Junior
Kliknij obrazek, aby dowiedzieć się więcej

 

 

Grand Prix Rawicza

  b_300_169_16777215_00_images_2022_2022-06-05_Grand_Prix_2022-06-05_Grand_prix_glowne_2022-06-05_Grand_glowne.jpg W dniach 04-05.06.2022r. na strzelnicy kulowej oraz rzutkowej odbyły się zawody Grand Prix Rawicza. W konkurencji Psp20 pierwsze miejsce zajął Adam Kowalski BOCK Rawicz (186 pkt.), drugie Sławomir Karlik BOCK Rawicz (186 pkt.), trzecie Tomasz Mądry (180 pkt.). W konkurencji Pcz na 25 m. zwyciężył ponownie Adam Kowalski (191 pkt.), drugie miejsce zajął Jacek Wałęcki ŚLĄSK Wrocław (183 pkt.), trzecie Sławomir Wosik BOCK Rawicz (174 pkt.). W konkurencji Pcz na 50 m. pierwsze miejsce zajął bezkonkurencyjny w tym dniu Adam Kowalski (177 pkt.), drugie Piotr Rozwalka CEL Góra (166 pkt.), trzecie Przemysław Depczyński BOCK Rawicz (145 pkt.). 

    W konkurencji Kdw górowała młodzież. Pierwsze miejsce zajęła Justyna Kaczmarek BOCK Rawicz (187 pkt.), drugie Franciszek Wroński BOCK Rawicz (182 pkt.), trzecie Jakub Zaremba BOCK Rawicz (182 pkt.). W konkurencji Kcz z optyką zwyciężył Sławomir Karlik  (91 pkt.), drugi był Tomasz Mądry (91 pkt.), trzeci Paweł Marczyński BOCK Rawicz (88 pkt.). W konkurencji Kcz bez optyki pierwszy był Tomasz Weinert BOCK Rawicz (98 pkt.), drugi Paweł Marczyński (95 pkt.), trzeci Sławomir Łada BOCK Rawicz (88 pkt.).

     W drugim dniu zawodów w konkurencji Trap 25 piersze miejsce zajął Piotr Kołodziejczyk LTS Leszno (19 pkt.), drugie Janusz Janowicz BOCK Rawicz (18 pkt.), trzecie Robert Giezek LTS Leszno (18 pkt.). W konkurencji Skeet 25 zwyciężył Piotr Kołodziejczyk (16 pkt.), przed Mariuszem Baksalarym BOCK Rawicz (16 pkt.) i Robertem Giezkiem (13 pkt.). W konkurencji Double Trap 30 zwycięzcą został Adam Kowalski (15 pkt.), drugie miejsce zajął Robert Mikołajczak UR Jawor (13 pkt.) trzecie Robert Giezek (13 pkt.).

     Gratulujemy i do zobaczenia w sierpniu!!!!

Grand_Prix Grand_Prix Grand_Prix
Grand_Prix Grand_Prix Grand_Prix


 
 

Kalendarz imprez

<<  <  Sierpień 2022  >  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
2223242526
293031