7 Październik 2022    |    Imieniny: Mirella, Marek, Sergiusz

Szkolenie BOCK Snajper

Szkolenie BOCK Junior

Kalendarz RKS Bock w Rawiczu strzelań do licencji na rok 2022

Mistrzostwa Wielkopolski

b_300_200_16777215_00_images_2015_15-03-14-MW-w-Rawiczu_15-03-14-Mistrzostwa-Wielkopolski-w-strzelaniu-z-wiatrowek-01.jpgDo Rawicza w dniu 14.03.2015r. przyjechało ponad 100 zawodników z klubów strzeleckich z całej Polski, aby wziąć udział w Otwartych Mistrzostwach Wielkopolski w strzelaniach z broni pneumatycznej. Organizatorem tych zawodów był Wielkopolski Związek Strzelecki w Poznaniu oraz Rawicki Klub Sportowy ,,Bock".

Zawodnicy rywalizowali w konkurencjach karabinu oraz pistoletu pneumatycznego o tytuł Mistrza Wielkopolski w kategorii młodzik, junior młodszy, junior oraz senior. Do finału, w którym zawodnicy walczyli o Puchar Prezesa Wielkopolskiego Związku Strzeleckiego, mogło się zakwalifikować po dwóch zawodników z danej kategorii wiekowej oraz dwóch zawodników losowo wybranych spośród wszystkich startujących w zawodach. Mistrzem Wielkopolski w konkurencji Ppn 30 młodzików został Marek Ujazdowski (GWARDIA Zielona Góra) - 273 pkt.  W konkurencji Ppn 40 juniorów młodszych tytuł mistrza zdobył Patryk Sakowski (GWARDIA Zielona Góra) - 373 pkt., w kategorii juniorów Kacper Górski (BELLONA Kalisz) - 372 pkt., seniorów Natalia Król (ŚLĄSK Wrocław) - 377 pkt. W konkurencji karabinu pneumatycznego Mistrzem Wielkopolski młodzików została Modrzyk Barbara (GWARDIA Zielona Góra) - 288 pkt., juniorów młodszych Anna Krawczyk (DELFIN Biedrusko) - 392,3 pkt., juniorów Natalia Kochańska (GWARDIA Zielona Góra) - 411,2 pkt., seniorów Tomasz Bartnik (LEGIA Warszawa) - 413,3 pkt. W finale pistoletu pneumatycznego zwyciężył Patryk Sakowski (GWARDIA Zielona Góra), natomiast w finale karabinu pneumatycznego Tomasz Bartnik (LEGIA Warszawa). Mistrzostwa Wielkopolski, które po raz pierwszy odbyły się w Rawiczu, cieszyły się ogromnym zainteresowaniem zawodników i trenerów z wielu klubów z całego kraju. Zapraszamy za rok ponownie do Rawicza!!