22 Czerwiec 2021    |    Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz

Kalendarz RKS Bock w Rawiczu strzelań do licencji na rok 2021

  • Zawody o Statuetkę Rawickiego Niedźwiadka

    So, 28. sierpień 2021 - N, 29. sierpień 2021
    Strzelnica OSiR - Sierakowo
    Rawicz
    wielkopolskie
    Karabin sp./Kdw, Pistolet sp., Karabin c.z., Pistolet c.z., Rzutki
  • Mistrzostwa Polski Open

    Pt, 17. wrzesień 2021 - N, 19. wrzesień 2021
    Rawicz - Leśniczówka
    Rawicz
    wielkopolskie
    strzelba
  • Pożegnanie lata

    So, 25. wrzesień 2021
    Strzelnica OSiR - Sierakowo
    Rawicz
    wielkopolskie
    Karabin sp./Kdw, Pistolet sp., Karabin c.z., Pistolet c.z.
  • Mistrzostwa Klubu BOCK

    So, 16. październik 2021 - N, 17. październik 2021
    Strzelnica OSiR - Sierakowo
    Rawicz
    wielkopolskie
    Karabin sp./Kdw, Pistolet sp., Rzutki, Karabinek pn., Pistolet pn., Karabin c.z., Pistolet c.z.
  • Zawody Mikołajkowe

    So, 4. grudzień 2021 - N, 5. grudzień 2021
    Strzelnica OSiR - Sierakowo
    Rawicz
    wielkopolskie
    Karabin sp./Kdw, Pistolet sp., Rzutki, Karabinek pn., Pistolet pn., Karabin c.z., Pistolet c.z.
 
 
 

Cztery medale w Zielonej Górze!

   b_300__16777215_00_images_2018_2018-04-14-Mistrzostwa_lubuskiego_2018-04-14-Mistrzostwa_lubuskiego-glowne_2018-04-14-Mistrzostwa_Lubuskiego-glowne.jpg W dniach 14-15.04.2018r. w Zielonej Górze odbyły się Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubuskiego w strzelectwie sportowym. Doskonale spisała się na nich nasza młodzież. W pierwszym dniu zawodów, w konkurencji Ppn40 młodziczek drugie miejsce zajęła Julia Alcer (340 pkt.), trzecie Alicja Owczarz (338 pkt.), a szósta była Izabela Owczarz (327 pkt.). Zwyciężyła Agata Płóciennik GWARDIA Zielona Góra (341 pkt.). W konkurencji Ppn40 młodzików trzecie miejsce z doskonałym wynikiem 354 pkt. zajął Patryk Piekarski, zwyciężył w tej konkurencji Jakub Cydzik GWARDIA Zielona Góra (368 pkt.), drugie miejsce zajął Jakub Machowicz SKORPION Polkowice (355 pkt.). 

      W konkurencji Ppn50 juniorek młodszych trzecie miejsce zajęła Zuzanna Winna (436 pkt.), zwyciężyła Wiktoria Szablewska GWARDIA Zielona Góra (454 pkt.), przed Aleksandrą Michalak GWARDIA Zielona Góra (445 pkt.). W konkurencji Kpn 50 juniorów młodszych czwarte miejsce zajął Jakub Zaremba (465,4 pkt.), piąte Krystian Eliasz (452,6 pkt.). W drugim dniu zawodów najlepiej spisał się Patryk Piekarski, który tym razem zajął drugie miejsce w konkurencji Ppn40 młodzików (340 pkt.), zwyciężył Oliwier Pawelski GWARDIA Zielona Góra (342 pkt.). 

Mistrzostwa Lubuskiego Mistrzostwa Lubuskiego Mistrzostwa Lubuskiego
Mistrzostwa Lubuskiego Mistrzostwa Lubuskiego  

 


 
 

Kalendarz imprez

<<  <  Czerwiec 2021  >  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
282930