26 Wrzesień 2022    |    Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian

Szkolenie BOCK Snajper

Szkolenie BOCK Junior

Kalendarz RKS Bock w Rawiczu strzelań do licencji na rok 2022

Rawiccy strzelcy na Międzynarodowych Zawodach w Złotoryi

b_300_169_16777215_00_images_2018_2018-02-10-Zlotoryja_2018-02-10-Zlotoryja-glowne_10-02-2018-Zlotoryja-glowne.jpgW dniach 08-11.02.2018r. w Złotoryi odbyły się Międzynarodowe Zawody Klasyfikacyjne ,,Wielki Puchar Kaczawy”, w których udział wzięli strzelcy Rawickiego Klubu Sportowego ,,BOCK” Rawicz. W pierwszym dniu zawodów,  w konkurencji Ppn60 juniorek trzecie miejsce  z wynikiem 521 pkt. zajęła Zuzanna Winna ,,BOCK” Rawicz. Drugie miejsce zajęła Sandra Bijak GWARDIA 1924 Sosnowiec (539 pkt.), zwyciężyła Maja Jarosińska GWARDIA Zielona Góra (543 pkt.). W finale, do którego awansowało 8 najlepszych zawodniczek Zuzanna Winna zajęła piąte miejsce.

Zwyciężyła Maja Jarosińska GWARDIA Zielona Góra. W tej samej konkurencji w kategorii seniorek piąte miejsce zajęła Anna Gałka BOCK Rawicz (545 pkt.), zwyciężyła Natalia Król ŚLĄSK Wrocław (575 pkt.). W finale tej konkurencji Anna Gałka zajęła 8 miejsce, a zwyciężyła Natalia Król. W konkurencji seniorów 8 miejsce zajął Damian Suszczyk BOCK Rawicz (547 pkt.), a 15 Tomasz Pawelczyk BOCK Rawicz (530 pkt.). Zwyciężył Rafał Błasczok WAWEL Kraków (567 pkt.). W finale Damian Suszczyk zajął trzecie miejsce, zwyciężył Rafał Błasczok. W konkurencji juniorów Mikołaj Szymczak BOCK Rawicz zajął 17 miejsce (529 pkt.). W konkurencji Kpn60 Tomasz Kurek BOCK Rawicz zajął 12 miejsce (591,2 pkt.).
      W drugim dniu zawodów kolejność na podium w kategorii juniorek nie uległa zmianie. Pierwsze miejsce zajęła Maja Jarosińska GWARDIA Zielona Góra (559 pkt.), drugie Sandra Bijak GWARDIA 1924 Sosnowiec (527 pkt.), trzecie Zuzanna Winna BOCK Rawicz (525 pkt.). W konkurencji seniorek Anna Gałka BOCK Rawicz zajęła 6 miejsce (541 pkt.), zwyciężyła Natalia Król ŚLĄSK Wrocław (578 pkt.). W konkurencji seniorów Damian Suszczyk BOCK Rawicz zajął 8 miejsce (546 pkt.), Tomasz Pawelczyk 12 miejsce (532 pkt.), zwyciężył Rafał Błasczok WAWEL Kraków (571 pkt.). W Konkurencji Kpn60 seniorów Tomasz Kurek zajął 10 miejsce (595,6 pkt.). W konkurencji Ppn40 młodziczek pierwsze miejsce zajęła Izabela Owczarz, drugie Alicja Owczarz, a trzecie Julia Alcer.
      W trzecim dniu zawodów rozegrano konkurencję mix, w której drużyna BOCK Rawicz w składzie Zuzanna Winna oraz Mikołaj Szymczak zakwalifikowali się do finału, w którym zajęli 5 miejsce. Rozegrano również superfinał pistoletu pneumatycznego oraz superfinał karabinu pneumatycznego, do którego kwalifikowało się po czterech najlepszych zawodników i zawodniczek z każdej kategorii wiekowej, biorąc pod uwagę sumę wyników z dwóch dni zawodów. W superfinale udział wzięło 16 zawodników i zawodniczek, którzy strzelali pojedyncze strzały, po których odpadał kolejno jeden lub dwóch zawodników z najgorszym wynikiem. W tej doborowej stawce  w konkurencji pistoletu pneumatycznego Zuzanna Winna zajęła 12 miejsce. Zwyciężyła Natalia Król ŚLĄSK Wrocław, drugie miejsce zajęła Małgorzata Kobes UR Jawor, a trzecie Joanna Panter SKORPION Polkowice. W superfinale karabinu pneumatycznego zwyciężył Szymon Wielgomas LIDER AMICUS Lębork, przed  Tomaszem Bartnikiem LEGIA Warszawa oraz Katarzyną Komorowską SPOŁEM ŁÓDŹ. Nagrodami za trzy pierwsze miejsca w superfinale były tradycyjnie sztabki złota. W trzecim dniu strzelały również nasze młodziczki, które zajęły kolejno: pierwsze miejsce Izabela Owczarz (332 pkt.), drugie Alicja Owczarz (323 pkt.), trzecie Julia Alcer (314 pkt.).