Herb WW


Projekt współfinansowany przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.

13 Sierpień 2022    |    Imieniny: Diana, Hipolit, Maksym
Szkolenie BOCK Soldier
Szkolenie BOCK Soldier
Kliknij obrazek, aby dowiedzieć się więcej

 

Szkolenie BOCK Snajper
Szkolenie BOCK Snajper
Kliknij obrazek, aby dowiedzieć się więcej

 

Szkolenie BOCK Junior
Szkolenie BOCK Junior
Kliknij obrazek, aby dowiedzieć się więcej

 

Kalendarz RKS Bock w Rawiczu strzelań do licencji na rok 2022

Mikołajkowe Zawody Strzeleckie

b_300_225_16777215_00_images_2017_2017-12-10-Zawody_Mikolajkowe_2017-12-10-Zawody_Mikolajkowe-glowne_2017-12-10-Zawody_Mikolajkowe-glowne.jpgW ostatni weekend odbyły się Zawody Mikołajkowe, którymi zakończyliśmy rok strzelecki w naszym klubie! W konkurencji Kpn20 zwyciężył Robert Bartkowiak BOCK Rawicz (128 pkt.), drugie miejsce zajął Marek Jankowski BOCK Rawicz (117 pkt.), a trzecie Krzysztof Zugaj BARYS-Ząbkowice Śląskie (95 pkt.). W konkurencji Kdw20 pierwsze miejsce zajął Marcin Mierzejek BOCK Rawiczz (175 pkt.), drugie Adam Kowalski BOCK Rawicz (167 pkt.), trzecie Tomasz Buszkiewicz BOCK Rawicz (160 pkt.).

W konkurencji Kcz10 z optyką zwyciężył Daniel Chochowski BOCK Rawicz (99 pkt.), drugie miejsce zajął Marcin Grzyb BOCK Rawicz (99 pkt.), trzecie Jarosław Nych VIS Gostyń (96 pkt.). W tej samej konkurencji ale z przyrządami otwartymi wygrał Waldemar Król BOCK Rawicz (99 pkt.), drugi był Janusz Janowicz BOCK Rawicz (98 pkt.), trzeci Marcin Mierzejek BOCK Rawicz (96 pkt.). w konkurencji Ppn20 zwyciężył Jakub Kasprzyk ŚLĄSK Wrocław (181 pkt.), przed Robertem Bartkowiakiem BOCK Rawicz (149 pkt.) i Pawłem Sierakowskim BOCK Rawicz (135 pkt.). W konkurencji Psp20 pierwsze miejsce zajął Adam Kowalski BOCK Rawicz (187 pkt.), drugie Piotr Zięba SNAJPER-Poznań (176 pkt.), trzecie Marek Jarosz BOCK Rawicz (176 pkt.). W konkurencji Pcz20 ponownie pierwsze miejce zajął Adam Kowalski BOCK Rawicz (184 pkt.), drugie Mariusz Roguszka BOCK Rawicz (165 pkt.), trzecie Tomasz Buszkiewicz BOCK Rawicz (165 pkt.). W konkurencji Ppn10 do zapadek zwyciężył Michał Bąkowski BOCK Rawicz (44 pkt.) przed Grzegorzem Grudniem BARYS-Ząbkowice Śląskie (2 pkt.) i Wojciechem Domińczykiem BOCK Rawicz (2 pkt.).
       W drugim dniu rozegrano konkurencje rzutkowe. W konkurencji TRAP 25 zwyyciężył Krzysztof Radzimski BOCK Rawicz (23 pkt.), drugi był Janusz Janowicz BOCK Rawicz (22 pkt.), trzeci Sławomir Owczarz BOCK Rawicz (20 pkt.). W konkurencji DOUBLE TRAP 25 ponownie bezkonkurencyjny był Krzysztof Radzimski (23 pkt.), drugie miejsce zajął Wojciech Budziński LTS Leszno (14 pkt.), a trzecie Paweł Maćkowiak LTS Leszno (13 pkt.).

mt_galler:Zawody Mikolajkowe


 
 

Kalendarz imprez

<<  <  Sierpień 2022  >  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
2223242526
293031