26 Wrzesień 2022    |    Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian

Szkolenie BOCK Snajper

Szkolenie BOCK Junior

Kalendarz RKS Bock w Rawiczu strzelań do licencji na rok 2022

Pięć medali OOM i Rekord Polski

b_300_225_16777215_00_images_2017_2017-07-21-FOOM_2017-07-21-FOOM-glowne_2017-07-21-FOOM-glowne.jpgW Warszawie przy pięknej słonecznej pogodzie odbył się XXIII Finał  Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w strzelectwie sportowym. Bezpośrednim organizatorem zawodów w strzelaniu z  pistoletu, karabinu i strzelby  była LEGIA Warszawa. W zawodach uczestniczyło 253 zawodników z 52 klubów całej Polski, którzy wcześniej zdobyli klasyfikacje. Rawicki Klub Sportowy BOCK reprezentowało 5 zawodników  Z całej wielkopolski startowało 39 zawodniczek z 8 Klubów.

Najlepszym zawodnikiem Olimpiady w strzelaniu ze strzelby został  BUNIOWSKI Krzysztof  z Rawickiego Klubu BOCK, który w strzelaniu do rzutków w konkurencji Skeet 75 wystrzelał złoty medal i tytuł Mistrza Polski - wynikiem 61 pkt ustanawiając Nowy Rekord Polski oraz drugi złoty  medal w konkurencji Double Trap 90 wynikiem 63 pkt. Jakub Błażutycz w konkurencji Trap 75 zdobył złoty medal i tytuł Mistrza Polski z wynikiem 65 pkt. a konkurencji Double Trap 90 zajął 4 miejsce z wynikiem 52 pkt. BAKSALAARY Kacper w konkurencji Double Trap 90 zdobył srebrny medal i tytuł Wicemistrza Polski wynikiem 55 pkt a w konkurencji Skeet 75 zdobył brązowy medal wynikiem 60 pkt. WINNA Zuzanna w konkurencji Ppn 40 zajęła 21 miejsce, a Kempiński Adam w konkurencji Ppn 40 zajął 43 miejsce.
      W klasyfikacji Klubów BOCK Rawicz zdobył 46 pkt, 3 medale złote, 1 srebrny i 1 brązowy medal, zajmując 6 miejsce. Klub LESNA Leszno, 23 pkt i 1 medal złoty, zajęła 11 miejsce GRUNWALD Poznań, 26 pkt i 1 medal srebrny zajmując 10 miejsce. DWÓR GRUNWALDZKI Poznań 12pkt i 2 medale brązowe zajął 22 miejsce.   DIANA Poznań 17 pkt i zajęła 16 miejsce.  BURSZTYN Kalisz 19 pkt zajął 14 miejsce. BELLONA Kalisz 11 pkt zajęła 25 miejsce a DELFIN Biedrusko zdobył 8 pkt i zajął 30 miejsce  W klasyfikacji województw wielkopolska zajęła 1 miejsce zdobywając 169 pkt oraz 9 medali w tym 4 złote 2 srebrne 3 brązowe.