25.10.2015 Mistrzostwa Klubu Bock - kula

Zawody klubowe o tytuł Mistrza klubu Bock

Rawicz, 25.10.2015 r.

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA

                                                                                                           Pistolet pneumatyczny 20 strzałów Protokół nr. 1

Miej.

Nazwisko

Imię

KLUB

Numer licencji

Suma

Uwagi

1

WALENT

Michał

BOCK-Rawicz

L-28827

171

 

2

RATAJCZAK

Jędrzej

BOCK-Rawicz

L-40610

165

 

3

KRATOWSKA

Monika

VIS-Gostyń

L-34341

162

 

4

KOCH

Wiktor

BOCK-Rawicz

L-36788

158

 

5

GUZ

Stanisław

BOCK-Rawicz

L-27269

124

 

6

BARTKOWIAK

Wiesław

BOCK-Rawicz

L-38508

110

 

7

JAROSZ

Marek

BOCK-Rawicz

L-27430

109

 

8

KATYŃSKI

Jacek

BOCK-Rawicz

L-40588

90

 

9

KUCZYŃSKI

Maciej

BOCK-Rawicz

L-31563

87

 

10

HREHOROWICZ

Anita

BOCK-Rawicz

L-31562

86

 

11

DYJACH

Krzysztof

BK-Rawicz

L-7008

80

 

12

SOBCZAK

Leszek

BOCK-Rawicz

L-15881

79

 

13

DOMIŃCZYK

Wojciech

BOCK-Rawicz

L-35308

79

 

14

JANKOWIAK

Dariusz

BOCK-Rawicz

L-36720

79

 

15

KOWALCZYK

Roman

BOCK-Rawicz

L-22706

78

 

16

LATO

Janusz

BOCK-Rawicz

L-6603

77

 

17

LEŚNIAK

Zbigniew

BOCK-Rawicz

L-22709

77

 

18

MILER

Roman

BOCK-Rawicz

L-36544

77

 

19

PIASNY

Wojciech

BOCK-Rawicz

L-23461

76

 

20

RADZIMSKI

Andrzej

BOCK-Rawicz

L-13991

76

 

21

RADZIMSKI

Leszek

BOCK-Rawicz

L-13991

75

 

22

RADZIMSKI

Tomasz

BOCK-Rawicz

L-30253

75

 

23

WIATRAK

Sławomir

BOCK-Rawicz

L-22713

70

 

24

OLSZEWSKI

Jacek

BOCK-Rawicz

L-27434

70

 

25

ANDRZEJEWSKI

Przemysław

BOCK-Rawicz

L-28828

69

 

26

CHILIŃSKI

Karol

BOCK-Rawicz

L-38507

68

 

 

                                                Rawicz, 25.10.2015                                                                                                                    Przewodniczący Komisji Klasyfikacyjnej

                                                                                                                                                                   Leszek Kupczyk sędzia kl. II

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zawody klubowe o tytuł Mistrza klubu Bock

Rawicz, 25.10.2015 r.

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA

                                                                                                           Pistolet sportowy 20 strzałów Protokół nr. 2

Miej.

Nazwisko

Imię

KLUB

Numer licencji

Suma

Uwagi

1

KRÓL

Waldemar

BOCK-Rawicz

L-33320

186

 

2

KOWALSKI

Adam

BOCK-Rawicz

L-40586

183

 

3

WALKOWIAK

Piotr

WKS-ŚLĄSK Wrocław

L-15833

177

 

4

BŁOCH

Tomasz

BOCK-Rawicz

L-35309

174

 

5

OWCZARZ

Sławomir

BOCK-Rawicz

L-28101

174

 

6

KRATOWSKA

Monika

VIS-Gostyń

L-34341

171

 

7

KRATOWSKI

Grzegorz

VIS-Gostyń

L-16072

170

 

8

DUBSKI

Mariusz

BOCK-Rawicz

L-6396

169

 

9

TRZCIŃSKI

Radosław

VIS-Gostyń

L-32041

167

 

10

DUBSKI

Benedykt

BOCK-Rawicz

L-6395

164

 

11

HREHOROWICZ

Daniel

BOCK-Rawicz

L-31561

164

 

12

JAROSZ

Marek

BOCK-Rawicz

L-27430

160

 

13

ZIĘBA

Piotr

SNAJPER-Poznań

L-27430

140

 

14

DUBSKI

Eugeniusz

BOCK-Rawicz

L-6392

139

 

15

WOŹNIAK

Krzysztof

BOCK-Rawicz

L-11974

135

 

16

PIETRAS

Sebastian

BOCK-Rawicz

L-39175

133

 

17

WIERZEJEWSKI

Dominik

BOCK-Rawicz

L-37778

127

 

18

LABIJAK

Zbigniew

BOCK-Rawicz

L-4012

116

 

19

KONIECZNY

Marek

BOCK-Rawicz

L-36716

108

 

20

SKURIAT

Cezary

LTS-Leszno

L-39261

108

 

21

BARTKOWIAK

Robert

BOCK-Rawicz

L-33315

94

 

22

ROBACZYŃSKI

Piotr

BOCK-Rawicz

L-32614

90

 

23

BUSZKIEWICZ

Tomasz

BOCK-Rawicz

L-22976

84

 

24

SOBCZAK

Leszek

BOCK-Rawicz

L-15881

68

 

25

KUCZYŃSKI

Maciej

BOCK-Rawicz

L-31563

60

 

26

DOMAŃSKI

Damian

BOCK-Rawicz

L-30575

58

 

27

BŁASZKIEWICZ

Marcin

BOCK-Rawicz

L-36538

54

 

28

KOTOWSKI

Józef

BOCK-Rawicz

L-9318

53

 

29

BARTKOWIAK

Wiesław

BOCK-Rawicz

L-38508

52

 

30

KATYŃSKI

Jacek

BOCK-Rawicz

L-40588

51

 

31

DOMIŃCZYK

Wojciech

BOCK-Rawicz

L-35308

51

 

32

JANKOWIAK

Dariusz

BOCK-Rawicz

L-36720

51

 

33

KOWALCZYK

Roman

BOCK-Rawicz

L-22706

51

 

34

HREHOROWICZ

Anita

BOCK-Rawicz

L-31562

50

 

35

LATO

Janusz

BOCK-Rawicz

L-6603

50

 

36

LEŚNIAK

Zbigniew

BOCK-Rawicz

L-22709

50

 

37

MILER

Roman

BOCK-Rawicz

L-36544

50

 

38

PIASNY

Wojciech

BOCK-Rawicz

L-23461

49

 

39

RADZIMSKI

Andrzej

BOCK-Rawicz

L-13991

48

 

40

RADZIMSKI

Leszek

BOCK-Rawicz

L-13991

47

 

41

DYJACH

Krzysztof

BK-Rawicz

L-7008

46

 

42

RADZIMSKI

Tomasz

BOCK-Rawicz

L-30253

43

 

43

LASKOWSKI

Henryk

BOCK-Rawicz

L-41658

42

 

44

WIATRAK

Sławomir

BOCK-Rawicz

L-22713

42

 

45

OLSZEWSKI

Jacek

BOCK-Rawicz

L-27434

41

 

46

ANDRZEJEWSKI

Przemysław

BOCK-Rawicz

L-28828

41

 

47

CHILIŃSKI

Karol

BOCK-Rawicz

L-38507

21

 

 

                                              Rawicz, 25.10.2015                                                                                                                        Przewodniczący Komisji Klasyfikacyjnej

                                                                                                                                                                        Leszek Kupczyk sędzia kl. II

 

 

 

Zawody klubowe o tytuł Mistrza klubu Bock

Rawicz, 25.10.2015 r.

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA

                                                                                                        Karabin sportowy 20 strzałów Protokół nr. 3

Miej.

Nazwisko

Imię

KLUB

Numer licencji

Suma

Uwagi

1

KRATOWSKI

Grzegorz

VIS-Gostyń

L-16072

182

 

2

MUSIELAK

Klaudia

BOCK-Rawicz

L-32944

166

 

3

BUSZKIEWICZ

Tomasz

BOCK-Rawicz

L-22976

164

 

4

BŁASZKIEWICZ

Tomasz

BOCK-Rawicz

L-38846

164

 

5

PIETRAS

Sebastian

BOCK-Rawicz

L-39175

161

 

6

KOWALSKI

Adam

BOCK-Rawicz

L-40586

157

 

7

BŁASZKIEWICZ

Marcin

BOCK-Rawicz

L-36538

152

 

8

BŁOCH

Tomasz

BOCK-Rawicz

L-35309

139

 

9

DUBSKI

Mariusz

BOCK-Rawicz

L-6396

131

 

10

ROBACZYŃSKI

Piotr

BOCK-Rawicz

L-32614

131

 

11

GŁOWACZ

Karol

BOCK-Rawicz

L-37629

125

 

12

KONIECZNY

Marek

BOCK-Rawicz

L-36716

116

 

13

JAROSZ

Marek

BOCK-Rawicz

L-27430

113

 

14

GUZ

Stanisław

BOCK-Rawicz

L-27269

108

 

15

ZIĘBA

Piotr

SNAJPER-Poznań

L-27430

102

 

16

HREHOROWICZ

Daniel

BOCK-Rawicz

L-31561

91

 

17

DOMAŃSKI

Damian

BOCK-Rawicz

L-30575

90

 

18

HREHOROWICZ

Anita

BOCK-Rawicz

L-31562

88

 

19

KATYŃSKI

Jacek

BOCK-Rawicz

L-40588

87

 

20

DUBSKI

Benedykt

BOCK-Rawicz

L-6395

83

 

21

KUCZYŃSKI

Maciej

BOCK-Rawicz

L-31563

79

 

22

SKURIAT

Cezary

LTS-Leszno

L-39261

79

 

23

DUBSKI

Eugeniusz

BOCK-Rawicz

L-6392

70

 

24

DYJACH

Krzysztof

BK-Rawicz

L-7008

70

 

25

WIERZEJEWSKI

Dominik

BOCK-Rawicz

L-37778

68

 

26

CHILIŃSKI

Karol

BOCK-Rawicz

L-38507

66

 

27

BARTKOWIAK

Wiesław

BOCK-Rawicz

L-38508

62

 

28

DOMIŃCZYK

Wojciech

BOCK-Rawicz

L-35308

61

 

29

KOWALCZYK

Roman

BOCK-Rawicz

L-22706

60

 

30

LATO

Janusz

BOCK-Rawicz

L-6603

59

 

31

LEŚNIAK

Zbigniew

BOCK-Rawicz

L-22709

58

 

32

PIASNY

Wojciech

BOCK-Rawicz

L-23461

57

 

33

WIATRAK

Sławomir

BOCK-Rawicz

L-22713

56

 

34

OLSZEWSKI

Jacek

BOCK-Rawicz

L-27434

56

 

35

ANDRZEJEWSKI

Przemysław

BOCK-Rawicz

L-28828

55

 

 

                                                 Rawicz, 25.10.2015                                                                                                                   Przewodniczący Komisji Klasyfikacyjnej

                                                                                                                                                                                                           Leszek Kupczyk sędzia kl. II

 

 

 

 

 

 

Zawody klubowe o tytuł Mistrza klubu Bock

Rawicz, 25.10.2015 r.

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA

                                                                                                  Pistolet centralnego zapłonu 20 strzałów Protokół nr. 4

Miej.

Nazwisko

Imię

KLUB

Numer licencji

Suma

Uwagi

1

KRATOWSKI

Grzegorz

VIS-Gostyń

L-16072

183

 

2

TYL

Piotr

BK-Rawicz

L-2143

182

 

3

JANOWICZ

Janusz

BOCK-Rawicz

L-28103

172

 

4

PILUT

Radosław

AGAT-Złotoryja

L-35496

169

 

5

WALKOWIAK

Piotr

WKS-ŚLĄSK Wrocław

L-15833

169

 

6

BŁOCH

Tomasz

BOCK-Rawicz

L-35309

166

 

7

HREHOROWICZ

Daniel

BOCK-Rawicz

L-31561

158

 

8

KOWALSKI

Adam

BOCK-Rawicz

L-40586

158

 

9

WOŹNIAK

Krzysztof

BOCK-Rawicz

L-11974

157

 

10

BŁASZKIEWICZ

Tomasz

BOCK-Rawicz

L-38846

155

 

11

JAROSZ

Marek

BOCK-Rawicz

L-27430

151

 

12

KRÓL

Waldemar

BOCK-Rawicz

L-33320

151

 

13

WIERZEJEWSKI

Marcin

BOCK-Rawicz

L-34712

145

 

14

ZIĘBA

Piotr

SNAJPER-Poznań

L-27430

144

 

15

ROBACZYŃSKI

Piotr

BOCK-Rawicz

L-32614

140

 

16

DUBSKI

Eugeniusz

BOCK-Rawicz

L-6392

139

 

17

LABIJAK

Zbigniew

BOCK-Rawicz

L-4012

133

 

18

DUBSKI

Benedykt

BOCK-Rawicz

L-6395

132

 

19

DUBSKI

Mariusz

BOCK-Rawicz

L-6396

126

 

20

BARTKOWIAK

Robert

BOCK-Rawicz

L-33315

116

 

21

PIETRAS

Sebastian

BOCK-Rawicz

L-39175

116

 

22

BŁASZKIEWICZ

Marcin

BOCK-Rawicz

L-36538

114

 

23

LASKOWSKI

Henryk

BOCK-Rawicz

L-41658

93

 

24

ŁUKOWIAK

Hubert

BOCK-Rawicz

L-40585

91

 

25

WIERZEJEWSKI

Dominik

BOCK-Rawicz

L-37778

81

 

26

BUSZKIEWICZ

Tomasz

BOCK-Rawicz

L-22976

53

 

27

KOTOWSKI

Józef

BOCK-Rawicz

L-9318

50

 

28

KUCZYŃSKI

Maciej

BOCK-Rawicz

L-31563

50

 

29

DOMIŃCZYK

Wojciech

BOCK-Rawicz

L-35308

50

 

30

JANKOWIAK

Dariusz

BOCK-Rawicz

L-36720

49

 

31

KOWALCZYK

Roman

BOCK-Rawicz

L-22706

49

 

32

PIASNY

Wojciech

BOCK-Rawicz

L-23461

48

 

33

WIATRAK

Sławomir

BOCK-Rawicz

L-22713

45

 

34

OLSZEWSKI

Jacek

BOCK-Rawicz

L-27434

45

 

35

CHILIŃSKI

Karol

BOCK-Rawicz

L-38507

44

 

36

ANDRZEJEWSKI

Przemysław

BOCK-Rawicz

L-28828

44

 

37

KATYŃSKI

Jacek

BOCK-Rawicz

L-40588

42

 

38

HREHOROWICZ

Anita

BOCK-Rawicz

L-31562

40

 

39

BARTKOWIAK

Wiesław

BOCK-Rawicz

L-38508

17

 

40

GUZ

Stanisław

BOCK-Rawicz

L-27269

15

 

            

                                          Rawicz, 25.10.2015                                                                                                                          Przewodniczący Komisji Klasyfikacyjnej

                                                                                                                                                                                                           Leszek Kupczyk sędzia kl. II

 

 

 

Zawody klubowe o tytuł Mistrza klubu Bock

Rawicz, 25.10.2015 r.

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA

                                                                                                   Karabin centralnego zapłonu 10 strzałów Protokół nr. 5

Miej.

Nazwisko

Imię

KLUB

Numer licencji

Suma

Uwagi

1

WIERZEJEWSKI

Marcin

BOCK-Rawicz

L-34712

99

 

2

KOSTECKI

Sebastian

AGAT-Złotoryja

L-3848

98

 

3

TRZCIŃSKI

Radosław

VIS-Gostyń

L-32041

98

 

4

JANOWICZ

Janusz

BOCK-Rawicz

L-28103

98

 

5

PILUT

Radosław

AGAT-Złotoryja

L-35496

97

 

6

SZPAKOWSKI

Arkadiusz

AGAT-Złotoryja

L-37493

97

 

7

BARTKOWIAK

Robert

BOCK-Rawicz

L-33315

92

 

8

WIERZEJEWSKI

Dominik

BOCK-Rawicz

L-37778

91

 

9

BŁASZKIEWICZ

Tomasz

BOCK-Rawicz

L-38846

91

 

10

SKURIAT

Cezary

LTS-Leszno

L-39261

88

 

11

KRATOWSKI

Grzegorz

VIS-Gostyń

L-16072

86

 

12

BŁASZKIEWICZ

Marcin

BOCK-Rawicz

L-36538

86

 

13

KRÓL

Waldemar

BOCK-Rawicz

L-33320

86

 

14

ROBACZYŃSKI

Piotr

BOCK-Rawicz

L-32614

85

 

15

KOCIEMBA

Przemysław

BOCK-Rawicz

L-40587

84

 

16

NOŻEWNIK

Arkadiusz

BOCK-Rawicz

L-37779

83

 

17

BŁOCH

Tomasz

BOCK-Rawicz

L-35309

82

 

18

ŁUKOWIAK

Hubert

BOCK-Rawicz

L-40585

81

 

19

KOWALSKI

Adam

BOCK-Rawicz

L-40586

78

 

20

LASKOWSKI

Henryk

BOCK-Rawicz

L-41658

75

 

21

DOMIŃCZYK

Wojciech

BOCK-Rawicz

L-35308

70

 

22

KOWALCZYK

Roman

BOCK-Rawicz

L-22706

69

 

23

LATO

Janusz

BOCK-Rawicz

L-6603

67

 

24

LEŚNIAK

Zbigniew

BOCK-Rawicz

L-22709

66

 

25

WIATRAK

Sławomir

BOCK-Rawicz

L-22713

60

 

26

OLSZEWSKI

Jacek

BOCK-Rawicz

L-27434

60

 

27

ANDRZEJEWSKI

Przemysław

BOCK-Rawicz

L-28828

59

 

28

CHILIŃSKI

Karol

BOCK-Rawicz

L-38507

58

 

29

HREHOROWICZ

Anita

BOCK-Rawicz

L-31562

30

 

30

KATYŃSKI

Jacek

BOCK-Rawicz

L-40588

29

 

31

KUCZYŃSKI

Maciej

BOCK-Rawicz

L-31563

28

 

32

BARTKOWIAK

Wiesław

BOCK-Rawicz

L-38508

24

 

33

HREHOROWICZ

Daniel

BOCK-Rawicz

L-31561

16

 

 

                                            Rawicz, 25.10.2015                                                                                                                      Przewodniczący Komisji Klasyfikacyjnej

                                                                                                                                                                                                         Leszek Kupczyk sędzia kl. II

 


 
 

Kalendarz imprez

<<  <  Grudzień 2018  >  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31