18.10.2015 Mistrzostwa Klubu Bock - strzelba gładkolufowa

 

Zawody klubowe o tytuł Mistrza klubu Bock

Rawicz, 18.10.2015 r.

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA

                                                    TRAP-40 Młodzież do lat 20                                  Protokół nr. 1

Miej.

Nazwisko

Imię

KLUB

Numer licencji

Suma

Uwagi

1

BŁAŻUTYCZ

Jakub

BOCK-Rawicz

L-37627

32

 

2

BUNIOWSKI

Krzysztof

BOCK-Rawicz

L-37628

22

 

3

KOWALSKI

Michał

BOCK

L-33710

19

 

                                                Rawicz, 18.10.2015                                                                                               Przewodniczący Komisji Klasyfikacyjnej

                                                                                                                                  Mariusz Brzeziński sędzia kl. II

 

 

 

 

 

Zawody klubowe o tytuł Mistrza klubu Bock

Rawicz, 18.10.2015 r.

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA

                                                     TRAP-40 OPEN                                                    Protokół nr. 2

Miej.

Nazwisko

Imię

KLUB

Numer licencji

Suma

Uwagi

1

DOMAŃSKI

Damian

BOCK-Rawicz

L-30575

27

 

2

OWCZARZ

Sławomir

BOCK-Rawicz

L-28101

25

 

3

ANDRZEJEWSKI

Henryk

BOCK-Rawicz

L-36714

18

 

4

WITKOWSKI

Jarosław

ŚLĄSK-Wrocław

L-27345

18

 

5

JAROSZ

Marek

BOCK-Rawicz

L-27430

18

 

6

ILJASZCZUK

Wojciech

AGAT-Złotoryja

L-40838

18

 

7

KOWALSKI

Adam

BOCK-Rawicz

L-40586

17

 

8

BIENIEK

Michał

AGAT-Złotoryja

L-40833

16

 

9

ŻYTO

Adam

BOCK-Rawicz

L-30942

15

 

10

KONIECZNY

Marek

BOCK-Rawicz

L-36716

14

 

11

KATYŃSKI

Jacek

BOCK-Rawicz

L-40588

13

 

12

BUSZKIEWICZ

Tomasz

BOCK-Rawicz

L-22976

13

 

13

HRECHOROWICZ

Daniel

BOCK -Rawicz

L-31561

13

 

14

SZCZĘSNY

Łukasz

AGAT-Złotoryja

L-37874

10

 

15

TABASZEWSKI

Michał

AGAT-Złotoryja

L-11973

10

 

16

DĄBROWSKI

Tomasz

AGAT-Złotoryja

L-40856

10

 

17

CHUDYBA

Janusz

AGAT-Złotoryja

L-15864

9

 

18

ANDRZEJAK

Leszek

BOCK-Rawicz

L-36713

9

 

19

RADZIMSKI

Andrzej

BOCK-Rawicz

L-13992

8

 

20

ANDRZEJEWSKI

Przemysław

BOCK-Rawicz

L-28828

8

 

21

LEŚNIAK

Zbigniew

BOCK-Rawicz

L-22709

8

 

22

RATAJCZAK

Wiesław

BOCK-Rawicz

L-33313

7

 

23

CHILIŃSKI

Karol

BOCK-Rawicz

L-38507

7

 

24

OLSZEWSKI

Jacek

BOCK-Rawicz

L-27434

7

 

25

ŁUKOWIAK

Hubert

BOCK-Rawicz

L-40585

6

 

26

KOCIEMBA

Przemysław

BOCK-Rawicz

L-40587

6

 

27

LASKOWSKI

Henryk

BOCK-Rawicz

L-41658

5

 

28

KOŁCIO

Wojciech

BOCK-Rawicz

L-41531

5

 

                                             Rawicz, 18.10.2015                                                                                            Przewodniczący Komisji Klasyfikacyjnej

                                                                                                                 Mariusz Brzeziński sędzia kl. II

 

 

 

 

 

Zawody klubowe o tytuł Mistrza klubu Bock

Rawicz, 18.10.2015 r.

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA

                                                   SKEET-25                                                                 Protokół nr. 3

Miej.

Nazwisko

Imię

KLUB

Numer licencji

Suma

Uwagi

1

KOWALSKI

Michał

BOCK-Rawicz

L-34710

20

6

2

BŁAŻUTYCZ

Jakub

BOCK-Rawicz

L-37627

20

5

3

BUNIOWSKI

Krzysztof

BOCK-Rawicz

L-37628

12

 

4

KOWALSKI

Adam

BOCK-Rawicz

L-40586

11

5

5

OWCZARZ

Sławomir

BOCK-Rawicz

L-28101

11

4

6

SZCZĘSNY

Łukasz

AGAT-Złotoryja

L-37874

10

 

7

DANEK

Jakub

BOCK-Rawicz

L-27151

9

 

8

WITKOWSKI

Jarosław

WKS ŚLASK-Wrocław

L-27345

8

 

9

TABASZEWSKI

Michał

AGAT-Złotoryja

L-37873

3

 

10

CHUDYBA

Janusz

AGAT-Złotoryja

L-15864

2

 

11

KATYŃSKI

Jacek

BOCK-Rawicz

L-40588

2

 

12

HRECHOROWICZ

Daniel

BOCK-Rawicz

L-31561

2

 

13

ŁUKOWIAK

Hubert

BOCK-Rawicz

L-40585

2

 

14

RADZIMSKI

Andrzej

BOCK-Rawicz

L-13992

2

 

15

OLSZEWSKI

Jacek

BOCK-Rawicz

L-27434

2

 

16

KOCIEMBA

Przemysław

BOCK-Rawicz

L-40587

2

 

17

LEŚNIAK

Zbigniew

BOCK-Rawicz

L-22709

2

 

18

PIASNY

Wojciech

BOCK-Rawicz

L-23461

2

 

19

LASKOWSKI

Henryk

BOCK-Rawicz

L-41658

1

 

20

RATAJCZAK

Wiesław

BOCK-Rawicz

L-33313

1

 

21

CHILIŃSKI

Karol

BOCK-Rawicz

L-38507

1

 

22

ANDRZEJEWSKI

Przemysław

BOCK-Rawicz

L-28828

1

 

                                              Rawicz, 18.10.2015                                                                                     Przewodniczący Komisji Klasyfikacyjnej

                                                                                                                                                                          Mariusz Brzeziński sędzia kl. II

 

 

 

 

 

 

Zawody klubowe o tytuł Mistrza klubu Bock

Rawicz, 18.10.2015 r.

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA

                                                   DOUBLE TRAP-30                                                 Protokół nr. 4

Miej.

Nazwisko

Imię

KLUB

Numer licencji

Suma

Uwagi

1

KOWALSKI

Michał

BOCK-Rawicz

L-34710

20

6

2

BŁAŻUTYCZ

Jakub

BOCK-Rawicz

L-37627

20

5

3

BUNIOWSKI

Krzysztof

BOCK-Rawicz

L-37628

12

 

4

KOWALSKI

Adam

BOCK-Rawicz

L-40586

11

5

5

OWCZARZ

Sławomir

BOCK-Rawicz

L-28101

11

4

6

SZCZĘSNY

Łukasz

AGAT-Złotoryja

L-37874

10

 

7

DANEK

Jakub

BOCK-Rawicz

L-27151

9

 

8

WITKOWSKI

Jarosław

WKS ŚLASK-Wrocław

L-27345

8

 

9

TABASZEWSKI

Michał

AGAT-Złotoryja

L-37873

3

 

10

CHUDYBA

Janusz

AGAT-Złotoryja

L-15864

2

 

11

KATYŃSKI

Jacek

BOCK-Rawicz

L-40588

2

 

12

HRECHOROWICZ

Daniel

BOCK-Rawicz

L-31561

2

 

13

ŁUKOWIAK

Hubert

BOCK-Rawicz

L-40585

2

 

14

RADZIMSKI

Andrzej

BOCK-Rawicz

L-13992

2

 

15

OLSZEWSKI

Jacek

BOCK-Rawicz

L-27434

2

 

16

KOCIEMBA

Przemysław

BOCK-Rawicz

L-40587

2

 

17

LEŚNIAK

Zbigniew

BOCK-Rawicz

L-22709

2

 

18

PIASNY

Wojciech

BOCK-Rawicz

L-23461

2

 

19

LASKOWSKI

Henryk

BOCK-Rawicz

L-41658

1

 

20

RATAJCZAK

Wiesław

BOCK-Rawicz

L-33313

1

 

21

CHILIŃSKI

Karol

BOCK-Rawicz

L-38507

1

 

22

ANDRZEJEWSKI

Przemysław

BOCK-Rawicz

L-28828

1

 

                                             Rawicz, 18.10.2015                                                                                           Przewodniczący Komisji Klasyfikacyjnej

                                                                                                                                                                            Mariusz Brzeziński sędzia kl. II

 

 

 

 

 


 
 

Kalendarz imprez

<<  <  Październik 2018  >  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
1516171819
22232425262728
293031