06.12.2015 Zawody Mikołajkowe

                                                                                                                                Zawody Mikołajkowe

                                                                                                                                Rawicz, 06.12.2015r.

 

Protokół nr 1

pistolet pneumatyczny 20 strzałów

 

M-ce

Nazwisko

Imię

KLUB

Numer licencji

Suma punktów

ilość "10"

w tym centralne "10"

1

RATAJCZAK

Jędrzej

BOCK-Rawicz

L-40610

173

4

2

2

TRZCIŃSKI

Radosław

VIS-Gostyń

L-32041

163

3

1

3

KOCH

Wiktor

BOCK-Rawicz

L-36788

158

1

 

4

RUTKOWSKI

Oskar

BOCK-Rawicz

L-40611

139

2

 

5

BARTKOWIAK

Wiesław

BOCK-Rawicz

L-38508

116

1

 

6

ANDRZEJEWSKI

Bogdan

BOCK-Rawicz

L-448

109

1

 

7

STERN

Zenon

BOCK-Rawicz

L-484

69

0

 

8

OLSZEWSKI

Jacek

BOCK-Rawicz

L-27434

62

0

 

9

LEŚNIAK

Zbigniew

BOCK-Rawicz

L-22709

61

0

 

10

MĄDRY

Tomasz

BOCK-Rawicz

L-3964

58

0

 

11

WIATRAK

Sławomir

BOCK-Rawicz

L-22713

55

0

 

12

ANDRZEJAK

Leszek

BOCK-Rawicz

L-36713

50

0

 

13

RECZEK

Adam

BOCK-Rawicz

L-38511

44

0

 

14

MOSZAK

Krzysztof

BK-Rawicz

L-13994

43

0

 

15

ANDRZEJEWSKI

Henryk

BOCK-Rawicz

L-36714

42

0

 

16

ANDRZEJEWSKI

Przemysław

BOCK-Rawicz

L-28828

42

0

 

17

KONIECZNY

Marek

BOCK-Rawicz

L-36716

41

0

 

18

JANKOWIAK

Dariusz

BOCK-Rawicz

L-36720

41

0

 

19

KACZMAREK

Piotr

BOCK-Rawicz

L-40589

40

0

 

20

DOMIŃCZYK

Wojciech

BOCK-Rawicz

L-35308

38

0

 

21

KOWALCZYK

Roman

BOCK-Rawicz

L-22706

30

0

 

                                                                                                                                           Przewodniczący Komisji Klasyfikacyjnej

                                                                                                                                         Mariusz Brzeziński

                                                                                                                                           sędzia klasy II

 

 

Protokół nr 2

karabin pneumatyczny 20 strzałów

 

M-ce

Nazwisko

Imię

KLUB

Numer licencji

Suma punktów

ilość "10"

1

MUSIELAK

Klaudia

BOCK-Rawicz

L-32944

180

6

2

GŁOWACZ

Karol

BOCK-Rawicz

L-37629

170

3

3

ANDRZEJEWSKI

Bogdan

BOCK-Rawicz

L-448

113

1

4

WOLNIEWICZ

Leszek

BOCK-Rawicz

L-33310

75

0

5

RECZEK

Adam

BOCK-Rawicz

L-38511

73

0

6

JANKOWIAK

Witold

BOCK-Rawicz

L-27268

63

0

7

OKOŃSKI

Grzegorz

BOCK-Rawicz

L-36930

60

0

8

KACZMAREK

Piotr

BOCK-Rawicz

L-40589

46

0

9

MATCZAK

Maciej

KBS-Swarzędz

L-21758

41

0

10

STERN

Zenon

BOCK-Rawicz

L-484

38

0

11

BARTKOWIAK

Wiesław

BOCK-Rawicz

L-38508

36

0

12

PTAK

Wojciech

BOCK-Rawicz

L-2773

35

0

13

KOWALSKI

Robert

BOCK-Rawicz

L-20089

33

0

 

                                                                                                                                           Przewodniczący Komisji Klasyfikacyjnej

                                                                                                                                         Mariusz Brzeziński

                                                                                                                                            sędzia klasy II

 

 

Protokół nr 3

pistolet sportowy 20 strzałów

 

 

M-ce

Nazwisko

Imię

KLUB

Numer licencji

Suma punktów

ilość "10"

1

KOWALSKI

Adam

BOCK-Rawicz

L-40586

187

9

2

BŁOCH

Tomasz

BOCK-Rawicz

L-35309

183

7

3

ZIĘBA

Piotr

SNAJPER-Poznań

L-28142

177

6

4

KUBIAK

Mirosław

BOCK-Rawicz

L-34210

176

4

5

KRÓL

Waldemar

BOCK-Rawicz

L-33320

169

3

6

DUBSKI

Mariusz

BOCK-Rawicz

L-6396

165

4

7

TRZCIŃSKI

Radosław

VIS-Gostyń

L-32041

165

1

8

SZMYT

Przemysław

JASTRZĄB-Swarzędz

L-28145

162

1

9

ŚMIGLAK

Grzegorz

BOCK-Rawicz

L-33307

161

3

10

ANDRZEJEWSKI

Henryk

BOCK-Rawicz

L-36714

149

3

11

MAŁACZYŃSKI

Zbigniew

BOCK-Rawicz

L-35073

145

2

12

DUBSKI

Benedykt

BOCK-Rawicz

L-6395

145

1

13

KIEROŃCZYK

Piotr

BOCK-Rawicz

L-38509

141

0

14

DUBSKI

Eugeniusz

BOCK-Rawicz

L-6392

132

3

15

NYCH

Jarosław

VIS-Gostyń

L-20114

121

2

16

ANDRZEJEWSKI

Bogdan

BOCK-Rawicz

L-448

117

1

17

KATYŃSKI

Jacek

BOCK-Rawicz

L-40588

99

0

18

MOSKALEWICZ

Mirosław

BOCK-Rawicz

L-33304

89

0

19

MOSZAK

Krzysztof

BK-Rawicz

L-13994

86

0

20

WINIECKI

Jędrzej

BOCK-Rawicz

L-33308

72

0

21

KONIECZNY

Marek

BOCK-Rawicz

L-36716

68

0

22

SKURIAT

Cezary

LOK-Leszno

L-39261

61

0

23

LEŚNIAK

Zbigniew

BOCK-Rawicz

L-22709

60

0

24

BARTKOWIAK

Wiesław

BOCK-Rawicz

L-38508

45

0

25

ANDRZEJAK

Leszek

BOCK-Rawicz

L-36713

35

0

26

KOTOWSKI

Józef

BOCK-Rawicz

L-9318

35

0

27

STERN

Zenon

BOCK-Rawicz

L-484

29

0

28

KACZMAREK

Piotr

BOCK-Rawicz

L-40589

27

0

                                                                                                                                         Przewodniczący Komisji Klasyfikacyjnej

                                                                                                                                      Mariusz Brzeziński

                                                                                                                                        sędzia klasy II

 

 

 

Protokół nr 4

karabin sportowy 20 strzałów

 

M-ce

Nazwisko

Imię

KLUB

Numer licencji

Suma punktów

ilość "10"

w tym centralne "10"

1

MUSIELAK

Klaudia

BOCK-Rawicz

L-32944

179

5

 

2

MAŁACZYŃSKI

Zbigniew

BOCK-Rawicz

L-35073

173

3

 

3

KOWALSKI

Adam

BOCK-Rawicz

L-40586

161

4

1

4

GORZAŁCZANY

Bartosz

GRUNWALD-Poznań

L-38465

147

2

1

5

ZIĘBA

Piotr

SNAJPER-Poznań

L-28142

145

2

2

6

KACZMAREK

Piotr

BOCK-Rawicz

L-40589

139

1

1

7

WOLNIEWICZ

Leszek

BOCK-Rawicz

L-33310

138

0

 

8

STERN

Zenon

BOCK-Rawicz

L-484

136

1

 

9

ANDRZEJEWSKI

Henryk

BOCK-Rawicz

L-36714

135

0

 

10

DUBSKI

Mariusz

BOCK-Rawicz

L-6396

131

1

 

11

KONIECZNY

Marek

BOCK-Rawicz

L-36716

127

0

 

12

GŁOWACZ

Karol

BOCK-Rawicz

L-37629

119

0

 

13

WINIECKI

Jędrzej

BOCK-Rawicz

L-33308

117

0

 

14

SKURIAT

Cezary

LOK-Leszno

L-39261

111

1

 

15

BŁOCH

Tomasz

BOCK-Rawicz

L-35309

109

1

 

16

SZMYT

Przemysław

JASTRZĄB-Swarzędz

L-28145

109

0

 

17

DUBSKI

Benedykt

BOCK-Rawicz

L-6395

106

1

 

18

ANDRZEJEWSKI

Bogdan

BOCK-Rawicz

L-448

99

0

 

19

KOWALSKI

Robert

BOCK-Rawicz

L-20089

99

0

 

20

CHILIŃSKI

Karol

BOCK-Rawicz

L-38507

98

1

 

21

KATYŃSKI

Jacek

BOCK-Rawicz

L-40588

98

0

 

22

DUBSKI

Eugeniusz

BOCK-Rawicz

L-6392

97

0

 

23

PTAK

Wojciech

BOCK-Rawicz

L-2773

91

0

 

24

MOSZAK

Krzysztof

BK-Rawicz

L-13994

90

0

 

25

MATCZAK

Maciej

KBS-Swarzędz

L-21758

88

0

 

26

ANDRZEJAK

Leszek

BOCK-Rawicz

L-36713

78

0

 

27

MOSKALEWICZ

Mirosław

BOCK-Rawicz

L-33304

77

0

 

28

KOTOWSKI

Józef

BOCK-Rawicz

L-9318

68

0

 

29

OKOŃSKI

Grzegorz

BOCK-Rawicz

L-36930

68

0

 

30

JANKOWIAK

Witold

BOCK-Rawicz

L-27268

65

0

 

31

BARTKOWIAK

Wiesław

BOCK-Rawicz

L-38508

27

0

 

32

RECZEK

Adam

BOCK-Rawicz

L-38511

23

0

 

 

                                                                                                                                        Przewodniczący Komisji Klasyfikacyjnej

                                                                                                                                 Mariusz Brzeziński

                                                                                                                                 sędzia klasy II

 

 

Protokół nr 5

pistolet centralnego zapłonu 20 strzałów

 

M-ce

Nazwisko

Imię

KLUB

Numer licencji

Suma punktów

ilość "10"

w tym centralne "10"

1

BŁOCH

Tomasz

BOCK-Rawicz

L-35309

175

3

1

2

JANOWICZ

Janusz

BOCK-RAWICZ

L-28103

172

4

2

3

KOWALSKI

Adam

BOCK-Rawicz

L-40586

172

3

3

4

SZMYT

Przemysław

JASTRZĄB-Swarzędz

L-28145

169

4

 

5

KRÓL

Waldemar

BOCK-Rawicz

L-33320

167

3

 

6

SKURIAT

Cezary

LOK-Leszno

L-39261

163

3

 

7

GRZYB

Marcin

BOCK-RAWICZ

L-35311

160

5

3

8

ZIĘBA

Piotr

SNAJPER-Poznań

L-28142

156

2

2

9

DUBSKI

Mariusz

BOCK-Rawicz

L-6396

153

2

 

10

GORZAŁCZANY

Bartosz

GRUNWALD-Poznań

L-38465

153

1

 

11

MATUJZA

Dariusz

BOCK-Rawicz

L-30552

151

1

 

12

DUBSKI

Benedykt

BOCK-Rawicz

L-6395

143

1

 

13

MAŁACZYŃSKI

Zbigniew

BOCK-Rawicz

L-35073

142

1

 

14

KUBIAK

Mirosław

BOCK-Rawicz

L-34210

140

1

 

15

MOSKALEWICZ

Mirosław

BOCK-Rawicz

L-33304

139

1

1

16

STOIŃSKI

Leszek

BOCK-Rawicz

L-34209

138

1

 

17

TRZCIŃSKI

Radosław

VIS-Gostyń

L-32041

138

0

 

18

WEINERT

Tomasz

BOCK-Rawicz

L-40584

129

1

 

19

ŚMIGLAK

Grzegorz

BOCK-Rawicz

L-33307

125

0

 

20

OSTRYCHARZ

Daniel

FENIKS-Twardogóra

L-38320

122

1

 

21

KOTOWSKI

Józef

BOCK-Rawicz

L-9318

119

1

 

22

NYCH

Jarosław

VIS-Gostyń

L-20114

106

0

 

23

RECZEK

Adam

BOCK-Rawicz

L-38511

90

0

 

24

ANDRZEJEWSKI

Bogdan

BOCK-Rawicz

L-448

83

 

 

25

MOSZAK

Krzysztof

BK-Rawicz

L-13994

78

0

 

26

ANDRZEJEWSKI

Henryk

BOCK-Rawicz

L-36714

75

0

 

27

LASKOWSKI

Henryk

BOCK-Rawicz

L-6603

73

0

 

28

DUBSKI

Eugeniusz

BOCK-Rawicz

L-6392

65

0

 

29

CHILIŃSKI

Karol

BOCK-Rawicz

L-38507

59

1

 

30

WINIECKI

Jędrzej

BOCK-Rawicz

L-33308

57

0

 

31

KONIECZNY

Marek

BOCK-Rawicz

L-36716

50

0

 

32

ANDRZEJAK

Leszek

BOCK-Rawicz

L-36713

47

0

 

33

KIEROŃCZYK

Piotr

BOCK-Rawicz

L-38509

46

1

 

34

KACZMAREK

Piotr

BOCK-Rawicz

L-40589

40

0

 

35

BARTKOWIAK

Wiesław

BOCK-Rawicz

L-38508

38

0

 

36

STERN

Zenon

BOCK-Rawicz

L-484

27

0

 

 

                                                                                                                                             Przewodniczący Komisji Klasyfikacyjnej

                                                                                                                                     Mariusz Brzeziński

                                                                                                                                    sędzia klasy II

     Protokół nr 6

    TRAP - 40

M-ce

Nazwisko

Imię

KLUB

LICENCJA

I

II

SUMA

UWAGI

1

KUBIAK

Mirosław

BOCK-Rawicz

L-34210

10

14

24

3

2

OWCZARZ

Sławomir

BOCK-Rawicz

L-28101

12

12

24

2+1

3

KOWALSKI

Michał

BOCK-Rawicz

L-34710

13

11

24

2+0

4

PERNAK

Tomasz

VIS-Gostyń

L-31315

11

13

24

1

5

DANEK

Jakub

BOCK-Rawicz

L-27151

14

9

23

 

6

DOMAŃSKI

Damian

BOCK-Rawicz

L-30575

6

15

21

 

7

MAĆKOWIAK

Piotr

VIS-Gostyń

L-36896

7

14

21

 

8

ŻYTO

Adam

BOCK-Rawicz

L-30942

11

9

20

 

9

KATYŃSKI

Jacek

BOCK-Rawicz

L-40588

8

6

14

 

10

STOIŃSKI

Leszek

BOCK-Rawicz

L-34209

4

8

12

 

11

GORZAŁCZANY

Bartosz

VIS-Gostyń

L-38465

3

8

11

 

12

KACZMAREK

Piotr

BOCK-Rawicz

L-40589

5

5

10

 

13

MATCZAK

Maciej

KBS-Swarzędz

L-21758

4

4

8

 

14

RECZEK

Adam

BOCK-Rawicz

L-38511

5

1

6

 

15

RADZIMSKI

Andrzej

BOCK-Rawicz

L-13992

2

3

5

 

16

PIASNY

Wojciech

BOCK-Rawicz

L-23461

1

3

4

 

 

 

 

 

Przewodniczący Komisji Klasyfikacyjnej

Mariusz Brzeziński

sędzia klasy II

 

     Protokół nr 7

   SKEET - 25

M-ce

Nazwisko

Imię

KLUB

LICENCJA

I

II

SUMA

UWAGI

1

DANEK

Jakub

BOCK-Rawicz

L-27151

15

 

15

 

2

OWCZARZ

Sławomir

BOCK-Rawicz

L-28101

14

 

14

 

3

DOMAŃSKI

Damian

BOCK-Rawicz

L-30575

12

 

12

 

4

STOIŃSKI

Leszek

BOCK-Rawicz

L-34209

6

 

6

 

5

MATCZAK

Maciej

KBS-Swarzędz

L-21758

5

 

5

 
 

 

 

 

Przewodniczący Komisji Klasyfikacyjnej

Mariusz Brzeziński

sędzia klasy II

    Protokół Nr 8

   DOUBLE TRAP - 30

M-ce

Nazwisko

Imię

KLUB

LICENCJA

I

II

SUMA

UWAGI

1

KOWALSKI

Michał

BOCK-Rawicz

L-34710

17

 

17

 

2

OWCZARZ

Sławomir

BOCK-Rawicz

L-28101

15

 

15

 

3

ŻYTO

Adam

BOCK-Rawicz

L-30942

11

 

11

 

4

MAĆKOWIAK

Piotr

VIS-Gostyń

L-36896

10

 

10

 

5

STOIŃSKI

Leszek

BOCK-Rawicz

L-34209

6

 

6

 

6

PIASNY

Wojciech

BOCK-Rawicz

L-23461

5

 

5

 

7

RADZIMSKI

Andrzej

BOCK-Rawicz

L-13992

4

 

4

 


                                                                                                                                         Przewodniczący Komisji Klasyfikacyjnej

                                                                                                                                   Mariusz Brzeziński

                                                                                                                                  sędzia klasy II

 

                                                                                                                      

 

                                                                                                                         

 

                                                                                                                               


 
 

Kalendarz imprez

<<  <  Październik 2018  >  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
1516171819
22232425262728
293031