06.09.2015 Zawody o Puchar Prezesa

 

                                                                 PROTOKÓŁ NR 1
      TRAP 40        
M-ce Nazwisko Imię KLUB LICENCJA I II SUMA FINAŁ
1 PRZYSZLAK Marcin BOCK - Rawicz L-18885 17 14 31 12
2 DOMAŃSKI Damian BOCK - Rawicz L-30575 18 18 36 11
3 KOWALSKI Michał BOCK - Rawicz L-34710 16 17 33 10
4 KUBIAK Mirosław BOCK - Rawicz L-34210 16 18 34 9
5 WIERZEJEWSKI Marcin BOCK - Rawicz L-34712 15 17 32 8
6 OWCZARZ Sławomir BOCK - Rawicz L-28101 16 15 31 7
7 WIERZEJEWSKI Dominik BOCK - Rawicz L-37778 14 15 29  
8 KRĘNC Marcin BOCK - Rawicz L-31259 13 15 28  
9 MACKOWIAK Piotr Vis Gostyń L-36896 14 12 26  
10 KOWALSKI Adam BOCK - Rawicz L-40586 10 11 21  
11 KOWALSKI Karol BOCK - Rawicz L-26555 12 8 20  
12 STOIŃSKI Kleszek BOCK - Rawicz L-34209 8 11 19  
13 ROBACZYŃSKI Piotr BOCK - Rawicz L-32614 12 6 18  
14 WEINERT Tomasz BOCK - Rawicz L-40584 10 8 18  
15 PIETRAS Sebastian BOCK - Rawicz L-3975 8 7 15  
16 JAROSZ Marek BOCK - Rawicz L-27430 7 8 15  
17 STOIŃSKI Marcin BOCK - Rawicz L-34212 4 9 13  
18 KALIŃSKI Tomasz Vis Gostyń L-38041 4 6 10  
19 BUSZKIEWICZ Tomasz BOCK - Rawicz L-22976 5 2 7  
20 LASKOWSKI Henryk BOCK - Rawicz L-41658 3 2 5  
21 ROBACZYŃSKI Grzegorz BOCK - Rawicz L-9406 2 2 4  
Rawicz, 6,09. 2015     Przewodniczący komisji Klasyfikacyjnej Mariusz Brzeziński s. kl. II
                                                                     PROTOKÓŁ NR 2
      SKEET 25        
M-ce Nazwisko Imię KLUB LICENCJA I II SUMA UWAGI
1 OWCZARZ Sławomir BOCK - Rawicz L-28101 20   20  
2 WIERZEJEWSKI Marcin BOCK - Rawicz L-34712 12   12  
3 PRZYSZLAK Marcin BOCK - Rawicz L-18885 10   10  
4 WIERZEJEWSKI Dominik BOCK - Rawicz L-37778 6   6  
4 STOIŃSKI Leszek BOCK - Rawicz L-34209 4   4  
6 ROBACZYŃSKI Grzegorz BOCK - Rawicz L-9406 3   3  
7 BUSZKIEWICZ Tomasz BOCK - Rawicz L-22976 2   2  
Rawicz, 6.09. 2015     Przewodniczący komisji Klasyfikacyjnej Mariusz Brzeziński s. kl. II
                                                                    PROTOKÓŁ nr 3
      DOUBLE TRAP 30        
M-ce Nazwisko Imię KLUB LICENCJA I II SUMA UWAGI
1 KOWALSKI Michał BOCK - Rawicz L-34710 9 8 17  
2 OWCZARZ Sławomir BOCK - Rawicz L-28101 8 8 16  
3 DOMAŃSKI Damian BOCK - Rawicz L-30575 12 4 16  
4 PRZYSZLAK Marcin BOCK - Rawicz L-18885 6 9 15  
5 WIERZEJEWSKI Dominik BOCK - Rawicz L-37778 10 4 14  
6 WIERZEJEWSKI Marcin BOCK - Rawicz L-34712 8 5 13  
7 KOWALSKI Adam BOCK - Rawicz L-40586 8 2 10  
8 STOIŃSKI Kleszek BOCK - Rawicz L-34209 6 4 10  
9 ROBACZYŃSKI Piotr BOCK - Rawicz L-32614 7 1 8  
10 JANOWICZ Janusz BOCK - Rawicz L-28103 5 2 7  
11 KALIŃSKI Tomasz Vis Gostyń L-38041 5 1 6  
12 ROBACZYŃSKI Grzegorz BOCK - Rawicz L-9406 4 0 4  
13 LASKOWSKI Henryk BOCK - Rawicz L-41658 2 2 4  

 


 
 

Kalendarz imprez

<<  <  Grudzień 2018  >  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31