17 Kwiecień 2021    |    Imieniny: Klara, Robert, Rudolf

Kalendarz RKS Bock w Rawiczu strzelań do licencji na rok 2021

Z uwagi na przedłużenie obostrzeń związanych z COVID-19 do dnia 18 kwietnia, zawody I Rundy Pucharu Polski (rzutki open), które miały się odbyć w dniach 16-18.04.2021r. w Rawiczu zostają odwołane. O nowym terminie zawodów powiadomimy w najbliższym czasie.

wszystkim członkom i sympatykom klubu
          życzy zarząd RKS BOCK Rawicz.

Czytaj więcej...Świetny występ Kacpra Baksalarego, zawodnika RKS BOCK Rawicz podczas Pucharu Świata w New Delhi w konkurencji Skeet 125. Zabrakło trochę szczęścia. 5 równych serii po 24 rzutki ostatecznie dały mu dwunaste miejsce. Jeden więcej trafiony rzutek dał by Kacprowi możliwość walki o wielki finał. Kacper Baksalary (24, 24, 24, 24, 24) 120 - GRATULACJE!!!

W związku z ogłoszonym ogólnopolskim lockdownem i związanymi z nim obostrzeniami Zawody o Statuetkę Rawickiego Niedźwiadka zostały odwołane. O nowym terminie zawodów powiadomimy na naszej stronie internetowej. Zawodnicy, którzy dokonali internetowo wpłat za startowe na konto klubu, otrzymają zwroty w tej samej formie.

Czytaj więcej... W dniu 06.03.2021r. w Rawiczu już po raz siódmy odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski w strzelaniu z broni pneumatycznej. W zawodach wzięło udział 154 zawodników z 28 klubów z całego kraju. BOCK Rawicz reprezentowało 10 zawodników, spośród których najlepiej spisała się juniorka młodsza Justyna Kaczmarek, która w konkurencji Kpn40 zajęła 4 miejsce (404,8) awansując po raz pierwszy do finału konkurencji. W finale zajęła ósme miejsce. W tej samej konkurencji Kamil Dworniczak zajął 26 miejsce (303,9). Miejsce szóste w konkurencji Kpn40 juniorów zajął Jakub Zaremba (398,2), szóste miejsce w konkurencji Kpn40 młodzików zajął Franciszek Wroński (372,5), a 11 Maja Wawrzyniak (309,8), dla której to był pierwszy start na zawodach. W konkurencji Ppn40 juniorów 13 miejsce zajęłą Zuzanna Winna (354), a w konkurencji Ppn40 juniorów młodszych 14 miejsce wywalczyła Julia Alcer (348), miejsce 21 Mateusz Rutkowski (336). W konkurencji Ppn40 seniorów 13 miejsce zajął Tomasz Pawelczyk (359), a 23 Mikołaj Szymczak (342). Gratulujemy!

Komunikat z zawodów

Zdjęcia z zawodów

Psp20:  1. Adam Kowalski BOCK Rawicz                  Pcz20: 1. Adam Kowalski BOCK Rawicz                  Kdw20:  1. Roman Wieczorek KBS Opalenica

2. Sławomir Karlik BOCK Rawicz                              2. Marian Zieliński GRYF Grodzisk Wlkp.                   2. Marcin Mierzejek BOCK Rawicz

3. Marian Zieliński GRYF Grodzisk Wlkp.                   3. Adam Krzyżaniak JASTRZĄB Swarzędz                 3. Waldemar Król BOCK Rawicz

Czytaj więcej... W dniu 30.01.2021r. we Wrocławiu odbył się Finał Klubowej Ligi Strzeleckiej, w którym zawodnicy naszego klubu zdobyli pierwsze miejsce w dyscyplinie strzelba gładkolufowa. Należy również dodać, że pierwsze miejsce w dyscyplinie pistolet zdobył inny wielkopolski klub, a mianowicie SKS Dwór Grunwaldzki Poznań. ,,BOCK" Rawicz został również Klubowym Mistrzem Polski na rok 2020, uwzgledniając wszystkie punkty zdobyte przez naszych zawodników w zawodach rangi mistrzowskiej w ubiegłym roku. Według rankingu PZSS najlepszym juniorem 2020 roku w konkurencji Skeet125 został Kacper Baksalary. Gratulujemy olbrzymiego sukcesu!!!!!

Informujemy, że z uwagi na obostrzenia związane z pandemią zawody zaplanowane na dzień 30.01.2021r. zostały odwołane. Najbliższe zawody tj. VIII Zimowe Zawody Strzeleckie o Puchar Prezesa Klubu BOCK odbędą się w dniu 20 i 21 lutego 2021r.

Informujemy również, że w dniu 14.02.2021r. planujemy przeprowadzenie egzaminu dla osób, które nie mają wystarczającej ilości osobostartów w roku 2020 aby ubiegać się o licencję zawodniczą. O szczególach pionformujemy w najbliższym czasie.