20 Marzec 2019    |    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol

Kalendarz RKS Bock w Rawiczu strzelań do licencji na rok 2019

Zawody o statuetkę Rawickiego Niedźwiadka
From So, 13. kwiecień 2019 Until N, 14. kwiecień 2019 09:00 h
Karabin sp./Kdw, Pistolet sp., Rzutki, Karabinek pn., Pistolet pn., Karabin c.z., Pistolet c.z. Strzelnica OSiR - Sierakowo Zawody o statuetkę Rawickiego Niedźwiadka Strzelnica OSiR - Sierakowo
Mistrzostwa Klubu BOCK w strzelaniu z broni sportowej
From So, 11. maj 2019 Until N, 12. maj 2019 09:00 h
Karabin sp./Kdw, Pistolet sp., Karabinek pn., Pistolet pn., Karabin c.z., Pistolet c.z., kcz, kdw, pcz, psp, strzelba Strzelnica OSiR - Sierakowo Mistrzostwa Klubu BOCK w strzelaniu z broni sportowej Strzelnica OSiR - Sierakowo
Otwarte Młodzieżowe Mistrzostwa Szkół w strzelaniu z broni sportowej
On Pt, 31. maj 2019
Karabin sp./Kdw, Karabinek pn., Pistolet pn., kcz, kdw, pcz, psp, strzelba Strzelnica OSiR - Sierakowo Otwarte Młodzieżowe  Mistrzostwa Szkół w strzelaniu z broni sportowej Strzelnica OSiR - Sierakowo
Zawody o Puchar W. Króla i Dyrektora OSiR
From So, 8. czerwiec 2019 Until N, 9. czerwiec 2019 09:00 h
kcz, kdw, pcz, psp, strzelba Strzelnica OSiR - Sierakowo Zawody o Puchar W. Króla i Dyrektora OSiR Strzelnica OSiR - Sierakowo
Zawody z okazji Święta Wojska Polskiego
On So, 31. sierpień 2019
Karabin sp./Kdw, Pistolet sp., K-M, Pistolet c.z. Strzelnica OSiR - Sierakowo Zawody z okazji Święta Wojska Polskiego Strzelnica OSiR - Sierakowo
 
 
 

Zawody Niepodległościowe

b_300__16777215_00_images_2015_16-01-30-Zawody_Niepodleglosciowe_16-01-30-glowne_16-01-30-zawody_niepodleglosciowe.jpg Otwarliśmy nowy sezon strzelecki!! W piękny, słoneczny dzień 30.01.2016 r., na strzelnicy kulowej, odbyły się zawody z okazji 96 Rocznicy Powrotu Rawicza do Polski. W zawodach rozegrano cztery konkurencje strzeleckie (pistolet sportowy, pistolet centralnego zapłonu, karabin sportowy oraz karabin centralnego zapłonu), w których rywalizowali ze sobą zawodnicy z takich klubów jak: BOCK Rawicz, AGAT Złotoryja, SKORPION Polkowice, ŚLASK Wrocław, GRUNWALD Poznań, VIS Gostyń, LTS Leszno. 

W konkurencji Psp 20 pierwsze miejsce zajął Łukasz MARMUSZEWSKI - AGAT Złotoryja (184 pkt.), drugi był Michał ANTONIUK - SKORPION Polkowice (175 pkt.), trzeci Tomasz BŁASZKIEWICZ - BOCK Rawicz (172 pkt.). W konkurencji Ksp 20 zwyciężył Mateusz MAKOWCZYŃSKI - ŚLĄSK Wrocław (154 pkt.), drugi był Michał SROCZYŃSKI - GRUNWALD Poznań (147 pkt.), trzeci Roman IMBIEROWICZ - BOCK Rawicz (144 pkt.). W konkurencji Pcz 20 zwyciężył Michał SROCZYŃSKI - GRUNWALD Poznań (178 pkt.), przed Pawłem STĘPNIAKIEM - AGAT Złotoryja (176 pkt) i Adamem KOWALSKIM - BOCK Rawicz (169 pkt.). W konkurencji Kcz 10 bezkonkurencyjny okazał się  Łukasz MARMUSZEWSKI - AGAT Złotoryja (100 pkt.), drugi był Tomasz BŁASZKIEWICZ-  BOCK Rawicz (95 pkt.), trzeci Mirosław MOSKALEWICZ- BOCK Rawicz (94 pkt.)

zawody niepodleglosciowe zawody niepodleglosciowe zawody niepodleglosciowe

 
 

Kalendarz imprez

<<  <  Marzec 2019  >  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031