17 Grudzień 2018    |    Imieniny: Olimpia, Łukasz, Jolanta

Kalendarz RKS Bock w Rawiczu strzelań do licencji na rok 2019

Zawody z okazji 99 rocznicy powrotu Rawicza do Polski
On So, 26. styczeń 2019 09:00 h
Karabin sp./Kdw, Pistolet sp., K-M, Karabin c.z., Pistolet c.z. Strzelnica OSiR - Sierakowo Zawody  z okazji 99 rocznicy powrotu Rawicza do Polski Strzelnica OSiR - Sierakowo
Szkolenie
From So, 2. luty 2019 Until N, 3. luty 2019
Zebrania Strzelnica OSiR - Sierakowo Szkolenie Strzelnica OSiR - Sierakowo
VI Zimowe Zawody Strzeleckie o Puchar Prezesa Klubu BOCK
On N, 10. luty 2019 09:00 h
Rzutki, K-M Rawicz - Leśniczówka VI Zimowe Zawody Strzeleckie o Puchar Prezesa Klubu BOCK Rawicz - Leśniczówka
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski
On So, 9. marzec 2019 09:00 h
Pistolet pn., Karabinek pn. Hala Gimnazjum Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Hala Gimnazjum
Zawody o statuetkę Rawickiego Niedźwiadka
From So, 13. kwiecień 2019 Until N, 14. kwiecień 2019 09:00 h
Karabin sp./Kdw, Pistolet sp., Rzutki, Karabinek pn., Pistolet pn., Karabin c.z., Pistolet c.z. Strzelnica OSiR - Sierakowo Zawody o statuetkę Rawickiego Niedźwiadka Strzelnica OSiR - Sierakowo

III Runda Pucharu Polski

b_300__16777215_00_images_2015_15-08-19-III_RP_15-08-19-III_RPP.jpgPo 13 latach przerwy Myśliwski Klub Sportowy DIANA w Poznaniu wspólnie z Wielkopolskim Związkiem Strzelectwa Sportowego był organiozatorem sportowych zawodów strzeleckich - III Runda Pucharu Polski w strzelaniu do rzutków. Zawody odbyły się na zmodernizowanej i wyposażonej w nowe urządzenia strzeleckie strzelnicy LIZAWKA w Poznaniu-Antoninku.

W zawodach brali udział zawodnicy Kadry Narodowej PZSS oraz klubów sportowych z całego kraju. Rawicki Klub reprezentowało 7 zawodników. W konkurencji DOUBEL TRAP 150 - seniorów zwyciężył Piotr Kowalczyk (Diana Poznań), trzecie miejsce zajął Janusz Lato (Bock Rawicz). w tej samej konkurencji w kategorii juniorów wygrał Hubert Harasym (Śląsk Wrocław), Janusz Kowalski (Bock Rawicz) był siódmy, a Jakub Piasny (Bock Rawicz) dziewiąty. W konkurencji SKEET 125 - seniorów zwyciężył Adam Chmieliński (Zawisza Bydgoszcz), drugi był Krzysztof Radzimski (Bock Rawicz). W konkurencji TRAP 125 - seniorzy zwyciężył Piotr Kowalczyk (Diana Poznań), drugie miejsce zajął Janusz Lato (Bock Rawicz), piąty był Marcin Wierzejewski (Bock Rawicz), a dwunasty Dominik Wierzejewwski (Bock Rawicz). W konkurencji TRAP 125 - juniorzy zwyciężył Szymon Hultajski (Grunwald Poznań), drugi był Jakub Piasny (Bock Rawicz), dziesiąty Michał Kowalski (Bock Rawicz).
        Sędzią głównym zawodów był Ryszard Kapłon (Bock Rawicz), a Jacek Olszewski (Bock Rawicz) sędziował konkurencje Trap i Double Trap. Do zobaczenia w przyszłym roku!!!!!