22 Styczeń 2020    |    Imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor

Kalendarz RKS Bock w Rawiczu strzelań do licencji na rok 2019

Zawody z okazji 100 rocznicy powrotu Rawicza do Polski
On So, 25. styczeń 2020 09:00 h
Karabin sp./Kdw, Pistolet sp., K-M, Karabin c.z., Pistolet c.z., WZSS Strzelnica OSiR - Sierakowo Zawody  z okazji 100 rocznicy powrotu Rawicza do Polski Strzelnica OSiR - Sierakowo
Kurs sędziego i prowadzącego strzelanie
From So, 8. luty 2020 Until N, 9. luty 2020
Zebrania Strzelnica OSiR - Sierakowo Kurs sędziego i prowadzącego strzelanie Strzelnica OSiR - Sierakowo
VII Zimowe Zawody Strzeleckie o Puchar Prezesa Klubu BOCK
On N, 23. luty 2020 09:00 h
Rzutki, K-M, WZSS Rawicz - Leśniczówka VII Zimowe Zawody Strzeleckie o Puchar Prezesa Klubu BOCK Rawicz - Leśniczówka
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski z broni pneumatycznej
On So, 7. marzec 2020 09:00 h
Karabinek pn., Pistolet pn., PZSS Hala Gimnazjum Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski z broni pneumatycznej Hala Gimnazjum
Zawody o statuetkę Rawickiego Niedźwiadka
From So, 4. kwiecień 2020 Until N, 5. kwiecień 2020 09:00 h
Karabin sp./Kdw, Pistolet sp., Karabin c.z., Pistolet c.z., WZSS Strzelnica OSiR - Sierakowo Zawody o statuetkę Rawickiego Niedźwiadka Strzelnica OSiR - Sierakowo
 
 
 

Zawody Mikołajkowe

  b_300__16777215_00_images_2019_2019-12-07-Mikolajki_2019-12-07-Mikolqjki-glowne_2019-12-07-Mikolajki-glowne.JPGW dniu 07.12.2019r. odbyły się zawody kończące rok strzelecki na naszych strzelnicach - Zawody Mikołajkowe. W konkurencji Kdw20 zwyciężył Roland Starzyński BOCK Rawicz (178 pkt.), drugie miejsce zajął Marcin Mierzejek BOCK Rawicz (178 pkt.), trzecie Jakub Zaremba BOCK Rawicz (174 pkt.). W konkurencji Kcz10 bez optyki pierwsze miejsce zajął Sebastian Kostecki KS Agat Złotoryja (100 pkt.), drugie Cezary Gajdemski KS Lubin (95 pkt.), trzecie Mirosław Moskalewicz BOCK Rawicz (94 pkt.). W tej samej konkurencji, ale z optyką najleszy okazał się Marcin Grzyb BOCK Rawicz (9 pkt.), drugie miejsce zajęła Paulina Wiśniewska BOCK Rawicz (92 pkt.), trzecie Cezary Gajdemski KS Lubin (92 pkt.). 

   W konkurencji Psp20 zwyciężył Adam Kowalski BOCK Rawicz (191 pkt.), drugie miejsce zajął Tomasz Pawelczyk BOCK Rawicz (181 pkt.), trzecie Michał Kirzejonek COLT Łódź (181 pkt.). W konkurencji Pcz20 pierwsze miejsce zajął ponownie Adam Kowalski (189 pkt.), przed Tomaszem Pawelczykiem (175 pkt.) i Hubertem Kossarzeckim COLT Łódź (174 pkt.). W konkurencji strzelba poppery najlepiej strzelał Cezary Gajdemski KS Lubin (5 pkt., 25,60s.), drugi był Henryk Marków BOCK Rawicz (5 pkt., 31,31s.), trzeci Jacek Nowakowski AGAT Złotoryja (5 pkt., 32,07s.). W konkurencji strzelba makieta zwyciężył Jan Daniec BOCK Rawicz (5 pkt., los), drugie miejsce zajął Adam Żyto (5 pkt., los), trzecie Cezary Gajdemski KS Lubin (4 pkt.). Do zaobaczenia w przyszłym roku!!!!!

Mikolajki Mikolajki Mikolajki

 


 
 

Kalendarz imprez

<<  <  Styczeń 2020  >  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
202122232426
2728293031