20 Styczeń 2020    |    Imieniny: Fabian, Sebastian

Kalendarz RKS Bock w Rawiczu strzelań do licencji na rok 2019

Zawody z okazji 100 rocznicy powrotu Rawicza do Polski
On So, 25. styczeń 2020 09:00 h
Karabin sp./Kdw, Pistolet sp., K-M, Karabin c.z., Pistolet c.z., WZSS Strzelnica OSiR - Sierakowo Zawody  z okazji 100 rocznicy powrotu Rawicza do Polski Strzelnica OSiR - Sierakowo
Kurs sędziego i prowadzącego strzelanie
From So, 8. luty 2020 Until N, 9. luty 2020
Zebrania Strzelnica OSiR - Sierakowo Kurs sędziego i prowadzącego strzelanie Strzelnica OSiR - Sierakowo
VII Zimowe Zawody Strzeleckie o Puchar Prezesa Klubu BOCK
On N, 23. luty 2020 09:00 h
Rzutki, K-M, WZSS Rawicz - Leśniczówka VII Zimowe Zawody Strzeleckie o Puchar Prezesa Klubu BOCK Rawicz - Leśniczówka
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski z broni pneumatycznej
On So, 7. marzec 2020 09:00 h
Karabinek pn., Pistolet pn., PZSS Hala Gimnazjum Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski z broni pneumatycznej Hala Gimnazjum
Zawody o statuetkę Rawickiego Niedźwiadka
From So, 4. kwiecień 2020 Until N, 5. kwiecień 2020 09:00 h
Karabin sp./Kdw, Pistolet sp., Karabin c.z., Pistolet c.z., WZSS Strzelnica OSiR - Sierakowo Zawody o statuetkę Rawickiego Niedźwiadka Strzelnica OSiR - Sierakowo
 
 
 

Zawody ,,Pożegnanie Lata"

  b_300__16777215_00_images_2019_2019-09-22-Pozegnanie_Lata_2019-09-22-Pozegnanie_Lata-glowne_2019-09-22-memorial-glowne.jpg W dniu 22.09.2019r. na strzelnicy kulowej w Rawiczu odbyły się zawody ,,Pożegnanie Lata". W konkurencji Kdw20 zwyciężył Roland Starzyński Bock Rawicz (189 pkt.), drugie miejsce zajął Eugeniusz Stachów Bock Rawicz (165 pkt.), trzecie Karol Głowacz Bock Rawicz (162 pkt.). W konkurencji Kcz10 z optyką kolejność na podium była następująca: pierwsze miejsce Paweł Marczyński Bock Rawicz (96 pkt.), drugie Daniel Chochowski Bock Rawicz (94 pkt.), trzecie  Cezary Gajdemski KS Lubin (94 pkt.). W konkurencji Kcz10 bez optyki pierwsze miejsce zajął Tomasz Buszkiewicz Bock Rawicz (98 pkt.), przed Cezarym Gajdemskim KS Lubin (96 pkt.) i Pawłem Gorzelakiem Huzar Oleśnica (96 pkt.).

  W konkurencji Psp20 pierwsze miejsce zajął Zenon Demski Bock Rawicz (176 pkt.), drugie Eugeniusz Stachów Bock Rawicz (171 pkt.), trzecie Wiesław Alcer Bock Rawicz (170 pkt.). W konkurencji Pcz20 zwyciężył Zenon Demski Bock Rawicz (188 pkt.), drugi był Bogusław Bukowski ASO Głogów (181 pkt.), trzeci Damian Gołębski LTS Leszno (173 pkt.). W konkurencji strzelba poppery zwyciężył Jan Daniec BOCK Rawicz, drugie miejsce zajął Mirosław Korol Agat Złotoryja, trzecie Mariusz Tomaszewski Huzar Oleśnica. W konkurencji Strzelba makieta zwyciężył Dominik Wierzejewski Bock Rawicz, przed Danielem Chochowskim Bock Rawicz i Janem Dańcem Bock Rawicz.
 


 
 

Kalendarz imprez

<<  <  Styczeń 2020  >  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
202122232426
2728293031