17 Październik 2019    |    Imieniny: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora

Kalendarz RKS Bock w Rawiczu strzelań do licencji na rok 2019

Grand Prix Rawicza w strzelaniu z broni sportowej
On So, 19. październik 2019 09:00 h
Karabin sp./Kdw, Pistolet sp., Karabin c.z., Pistolet c.z. Strzelnica OSiR i myśliwska Grand Prix Rawicza w strzelaniu z broni sportowej Strzelnica OSiR i myśliwska
Zawody Mikołajkowe
From So, 7. grudzień 2019 Until N, 8. grudzień 2019 09:00 h
Karabin sp./Kdw, Pistolet sp., Rzutki, Karabinek pn., Pistolet pn., Karabin c.z., Pistolet c.z., kcz, kdw, pcz, psp, strzelba, WZSS Strzelnica OSiR - Sierakowo Zawody Mikołajkowe Strzelnica OSiR - Sierakowo
 
 
 

O statuetkę Dyrektora OSiR, Młodzeżowe Mistrzostwa Klubu, o statuetkę Waldemara Króla

 b_300__16777215_00_images_2019_2019-06-09-OSiR_20119-06-09-OSiR_2019-06-08-osir_glowne.jpgNo i mamy ostatnie zawody przed wakacjami za sobą. W sobotę walczyli miłośnicy strzelby. W konkurencji Trap 25 zwyciężył Adam Kowalski BOCK Rawicz (21 pkt.), drugie miejsce zajął Tomasz Lech HUZAR Oleśnica (21 pkt.), trzecie Bartłomiej Kaczmarek  MUSZKIET Konin (15 pkt.). W konkurencji Double Trap 25 tym razem wygrał Tomasz Lech (18 pkt.), drugie miejsce zajął  Adam Kowalski (15 pkt.), trzecie Bartłomiej Kaczmarek (13 pkt.). W konkurencji Skeet 25 zwycięzcą został Sławomir Owczarz BOCK Rawicz (21 pkt.), drugie miejsce zajął Tomasz Lech (8 pkt.), trzecie Jarosław Stepa BOCK Rawicz (1 pkt.)

   W niedzielę natomiast rozegrano zawody kulowe Open oraz zawody towarzyszące o Młodzieżowego Mistrza Klubu oraz zawody o statuetkę Waldemara Króla w konkurencjach czarnoprochowych. W konkurencji Kdw20 Open zawyciężył  Cezary Gajdemski KS Lublin (151 pkt.), drugie miejsce zajął Jakub Zaremba BOCK Rawicz (139 pkt.), trzecie Karol Głowacz BOCK Rawicz (134 pkt.). W konkurencji Kcz10 z optyką pierwwsze miejsce zajął Adam Kowalski BOCK (93 pkt.), drugie Cezary Gajdemski (92 pkt.), trzecie Leszek Stoiński BOCK Rawicz (83 pkt.). W konkurencji Kcz10 bez optyki zwyciężcą został Janusz Janowicz BOCK Rawicz (97 pkt.), drugi był Cezary Gajdemski (97 pkt.), trzeci Adam Kowalski (95 pkt.). w konkurencji Psp20 wygrał Adam Kowalski 194 pkt, drugi był Zenon Demski BOCK Rawicz (187 pkt.), trzecie miejsce zdobyła Zuzanna Winna BOCK Rawicz (184 pkt.). w konkurencji Pcz20 zwyciężył Marian Zieliński GRYF Grodzisk Wlkp. (188 pkt.), drugi był Adam Kowalski (185 pkt.), trzeci Roman Bilski GRYF Grodzisk Wlkp. (183 pkt.).
   W Młodzieżowych Mistrzostwach Klubu w konkurencji Kpn20 zwyciężył Jakub Zaremba (188 pkt.), drugie miejsce zajął Franciszek Wroński (174 pkt.), trzecie Karol Głowacz (170 pkt.). W konkurencji Ppn20 najlepsza okazała się Zuzanna Winna (177 pkt.), drugie miejsce zajęła Julia Alcer  (173 pkt.) trzecie Mateusz Rutkowski (164 pkt.). W konkurencji Psp20 zwyciężyła Zuzannaa Winna (184 pkt.), drugie miejsce zajęła Julia Alcer (172 pkt.), trzecie Patryk Piekarski (168 pkt.).
   W zawodach czarnoprochowych w konkurencji Kuchenreuter zwyciężył Tomasz Błoch BOCK Rawicz (89 pkt.), drugie miejsce zajął Przemysław Depczyński BOCK Rawicz (89 pkt.), trzecie Jędrzej Winiecki BOCK Rawicz (80 pkt.). W konkurencji  Pensylwania pierwszy był  Michał Bączyk Poznański regiment Odprzodowy (50 pkt.), drugi Jędrzej Winiecki (44 pkt.). W konkurencji Veterlli zwyciężył Jacek Marian Bubółka BK Wrocław (77 pkt.), drugie miejsce zajął Jerzy Wiśniewski Poznański Regimet Odprzodowy (76 pkt.), trzecie  Przemysław Depczzyński ( 76 pkt.). W konkurencji Mariette pierwszy był Tomasz Błoch (84 pkt.), drugi Maciej Sergiusz Domański Poznański Regiment Odprzodowy (81 pkt.), trzeci Arkadiusz Dulemba BOCK Rawicz (78 pkt.).  

OSiR OSiR OSiR
OSiR OSiR OSiR
OSiR OSiR OSiR
OSiR OSiR OSiR
OSiR OSiR OSiR
OSiR OSiR OSiR


 
 

Kalendarz imprez

<<  <  Październik 2019  >  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
141516171820
21222324252627
28293031