9 Lipiec 2020    |    Imieniny: Weronika, Hieronim, Zenon

Kalendarz RKS Bock w Rawiczu strzelań do licencji na rok 2020

 
 
 

Zawody Mikołajkowe

   b_300__16777215_00_images_2018_2018-12-08-Mikolajkowe_2018-12-08-glowne_2018-12-08_Zawody_Mikolajkowe_glowne.jpgW dniach 08-09.12.2018 odbyły się ostatnie już w tym roku zawody strzeleckie - Zawody Mikołajkowe. W pierwszym dniu rywalizowali strzelcy kulowi. W konkurencji Kpn20 pierwsze miejsce zajął Kamil Strynkowski BOCK Rawicz (184 pkt.), drugi był Tomasz Pawelczyk BOCK Rawicz (146 pkt.), trzeci Marek Wasilewski BOCK Rawicz (127 pkt.). W konkurencji Kdw20 wyciężył Marcin Mierzejek BOCK Rawicz (184 pkt.), drugi był Tomasz Buszkiewicz BOCK Rawicz (176 pkt.), trzecie Maciej Hałas BOCK Rawicz (167 pkt.). W konkurencji Kcz10 z optyką aż trzech zawodników uzyskało maksymalną ilość punktów. Wewnętrznymi dziesiątkami zwyciężył Daniel Chochowski BOCK Rawicz (100 pkt.), drugi był Cezary Gajdemski KS-Lubin (100 pkt.), trzeci Paweł Gajdemski KS-Lubin (100 pkt.). W konkurencji Kcz10 bez optyki zwyciężył Waldemar Król BOCK Rawicz (100 pkt.), drugi był Marcin Grzyb Bock Rawicz (98 pkt.), trzeci Tomasz Buszkiewicz BOCK Rawicz (96 pkt.).

     W Ppn20 zwycięzcą został Tomasz Pawelczyk BOCK Rawicz (180 pkt.), drugie miejsce zajął Damian Suszczyk (178 pkt.), trzecie Jarosław Stepa BOCK Rawicz (133 pkt.). W konkurencji Psp20 zwyciężył Adam Kowalski BOCK Rawicz (185 pkt.), drugi był Tomasz Błoch BOCK Rawicz (180 pkt.), trzecie Tomasz Pawelczyk BOCK Rawicz (179 pkt.). W konkurencji Pcz20 zwycięzcą został Adam Kowalski BOCK Rawicz (193 pkt.), drugi był Tomasz Błoch BOCK Rawicz (180 pkt.), trzeci Tomasz Pawelczyk BOCK Rawicz (178 pkt.). W konkurencji strzelania do zapadek pierwsze miejsce miejsce zajął Mikołaj Szymczak BOCK Rawicz (7 pkt.), drugie Julia Alcer BOCK Rawicz (6 pkt.), trzecie Jędrzej Ratajczak BOCK Rawicz (6 pkt.). W dwóch konkurencjach rywalizowała również tylko młodzież o tytuł Mistrza Klubu BOCK. W konkurencji Kpn20 wygrał Karol Głowacz BOCK Rawicz (174 pkt.), drugi był Mieszko Świergocki BOCK Rawicz (139 pkt.), trzeci Mikołaj Szymczak BOCK Rawicz (120 pkt.). W konkurencji Ppn20 zwyciężyła Zuzanna Winna BOCK Rawicz (176 pkt.), druga była Julia Alcer BOCK Rawicz (169 pkt.), trzecie miejsce zajął Mikołaj Szymczak BOCK Rawicz (167 pkt.).
    W drugim dniu zawodów rywalizowali śrutowcy, W konkurencji Trap25 zwyciężył Sławomir Owczarz BOCK Rawicz (20 pkt.), drugi był Damian Domański BOCK Rawicz (17 pkt.), trzeci Marcin Mierzejek BOCK Rawicz (17 pkt.). W konkurencji Double Trap25 zwyciężył Wojciech Lisiak BOCK Rawicz (21 pkt.), drugie miejsce zajął Marcin Mierzejek BOCK Rawicz (16 pkt.), trzecie Jakub Danek BOCK Rawicz (15 pkt.). W konkurencji Skeet25 pierwszy był Sławomir Owczarz BOCK Rawicz (18 pkt.), drugi Paweł Błażutycz VIS Gostyń (16 pkt.), trzeci Jan Daniec BOCK Rawicz (14 pkt.). Do zobaczenia na zawodach w 2019 roku!!

mikolajkowe mikolajkowe mikolajkowe
mikolajkowe mikolajkowe mikolajkowe
mikolajkowe mikolajkowe mikolajkowe


 
 

Kalendarz imprez

<<  <  Lipiec 2020  >  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031