19 Lipiec 2019    |    Imieniny: Alfred, Wincenty, Włodzisław

Kalendarz RKS Bock w Rawiczu strzelań do licencji na rok 2019

Zawody z okazji Święta Wojska Polskiego
On So, 31. sierpień 2019
Karabin sp./Kdw, Pistolet sp., K-M, Pistolet c.z. Strzelnica OSiR - Sierakowo Zawody z okazji Święta Wojska Polskiego Strzelnica OSiR - Sierakowo
Puchar Starosty Rawickiego LISIARZ 2019- Kół Łowieckich
On So, 21. wrzesień 2019
Karabin c.z. Strzelnica OSiR - Sierakowo Puchar Starosty Rawickiego LISIARZ 2019- Kół Łowieckich Strzelnica OSiR - Sierakowo
Zawody strzeleckie na pożegnanie lata
On N, 22. wrzesień 2019
Karabin sp./Kdw, Pistolet sp., Karabin c.z., Pistolet c.z. Strzelnica OSiR - Sierakowo Zawody strzeleckie na pożegnanie lata Strzelnica OSiR - Sierakowo
Grand Prix Rawicza w strzelaniu z broni sportowej
From So, 19. październik 2019 Until N, 20. październik 2019 09:00 h
Karabin sp./Kdw, Pistolet sp., Karabin c.z., Pistolet c.z. Strzelnica OSiR i myśliwska Grand Prix Rawicza w strzelaniu z broni sportowej Strzelnica OSiR i myśliwska
Zawody Mikołajkowe
From So, 7. grudzień 2019 Until N, 8. grudzień 2019 09:00 h
Karabin sp./Kdw, Pistolet sp., Rzutki, Karabinek pn., Pistolet pn., Karabin c.z., Pistolet c.z., kcz, kdw, pcz, psp, strzelba, WZSS Strzelnica OSiR - Sierakowo Zawody Mikołajkowe Strzelnica OSiR - Sierakowo
 
 
 

Mistrzostwa Klubu BOCK

     2018-10-20_Mistrzostwa_glowne.jpeg Kolejne Mistrzostwa Klubu ,,BOCK" za nami. W ostatnią sobotę strzelcy rywalizowali w konkurencjach kulowych, a w niedzielę rzutkowych. W konkurencji Kdw20 zwyciężył Marcin Mierzejek  (182 pkt.), drugie miejsce zajął Tomasz Buszkiewicz  (170 pkt.), trzecie Mieszko Świergocki  (163 pkt.). W konkurencji Kcz10 z optyką pierwsze miejsce zajął Tomasz Mądry (100 pkt.), drugie Leszek Stoiński (97 pkt.), trzecie Maciej Hałas (96 pkt.). W konkurencji Kcz10 bez optyki pierwsze miejsce zajął Artur Snella  (95 pkt.), drugie Tomasz Błoch  (92 pkt.), trzecie Mariusz Hodura (91 pkt.). 

 

       W konkurencji Psp20 najwyższe miejsce na podium zajął Adam Kowalski (189 pkt.), drugie Anna Gałka  (186 pkt.), trzecie Damian Suszczyk (185 pkt.). W konkurencji Pcz20 pierwszy był ponownie Adam Kowalski  (191 pkt.), drugi Tomasz Błoch (180 pkt.), trzeci Damian Suszczyk (177 pkt.). 
        W niedzielę w konkurencji Trap25 zwyciężył Wojciech Lisiak (22 pkt.), drugie miejsce zajął Janusz Janowicz (20 pkt.), trzecie Ireneusz Krukowski-Zdanowicz (20 pkt.). W konkurencji Double Trap25 zwyciężył Kacper Baksalary (22 pkt.), drugi Mariusz Tabaka (20 pkt.), trzeci Adam Żyto (16 pkt.). W konkurencji Skeet25 pierwszy był Mariusz Baksalary (19 pkt.), drugi Antoni Kmieć (18 pkt.), trzeci Jakub Danek (17 pkt.). Najlepszych strzelców klubu BOCK w 2018 roku dekorował prezez Wielkopolskiego Związku Strzelectwa Sportowego Tomasz Pawlak.

mistrzostwa mistrzostwa mistrzostwa
mistrzostwa mistrzostwa mistrzostwa
mistrzostwa mistrzostwa mistrzostwa

        

 

 

 


 
 

Kalendarz imprez

<<  <  Lipiec 2019  >  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031