14 Grudzień 2018    |    Imieniny: Alfred, Izydor

Kalendarz RKS Bock w Rawiczu strzelań do licencji na rok 2018

No events found.

Mistrzostwa Polski Młodzików, Finał Pucharu Polski

b_300__16777215_00_images_2018_2018-09-30-Mistrzostwa_Mlodzikow_2018-09-30-Mistrzostwa_Mlodzikow_2018-09-30_Mistrzostwa_Mlodzikow_glowne.JPG Ostatni weekend września obfitował w imprezy strzeleckie, w których brali udział zawodnicy rawickiego klubu. W Poznaniu odbył się Finał Pucharu Polski oraz Mistrzostwa Polski Młodzików w strzelaniu do rzutków, a w Bydgoszczy Mistrzostwa Polski Młodzików w konkurencjach kulowych. W konkurencji Trap125 juniorów srebrny medal zdobył Jakub Błażutycz (87 pkt.+ finał 29 pkt.), dziesiąty był Michał Kowalski (81 pkt.). W tej samej konkurencji seniorów czwarte miejsce wywalczył  Janusz Lato (108 pkt.+finał 22 pkt.). W konkurencji Skeet125 seniorów czwarte miejsce zajął Jarosław Tomaszewski (98 pkt+finał 26 pkt.). W klasyfikacji generalnej Pucharu Polski srebro zdobył Janusz Lato (Trap125), brąz Jarosław Tomaszewski (Skeet125).

W konkurencji Trap75 Open pierwsze miejsce zajął  Mirosław Kubiak (56 pkt.), trzecie Janowicz Janusz (53 pkt.), piąte Damian Domański (46 pkt.), siódme Adam Żyto (41 pkt.), ósme Mariusz Tabaka (39 pkt.), dziewiąte Jakub Danek (38 pkt.), dziesiąte Adam Kowalski (38 pkt.), jedenaste Paweł Marczyński (29 pkt.). W konkurencji Skeet75 Open zwyciężył Mariusz Baksalary (56 pkt.), trzeci był Norbert Breska (39 pkt.). W klasyfikacji generalnej Pucharu Polski Open drugie miejsce zajął Janusz Janowicz (Trap75), pierwsze miejsce Mariusz Baksalary (Skeet75).
       W konkurencji Trap75 młodzików trzecie miejsce zajął Wojciech Lisiak (57 pkt.), dziesiąty był Stanisław Sołtys (36 pkt.), jedenasty Robert Mielcarek (35 pkt.). W konkurencji Skeet75 młodzików Wojciech Lisiak był czwarty (38 pkt.). W konkurencji Trap75 młodziczek trzecie miejsce zajęła Wiktoria Lokś (26 pkt.), czwarte Natalia Brzezińska (19 pkt.). W konkurencji Trap Mix młodzików Bock Rawicz 1 zajął drugie miejsce (Wojciech Lisiak, Natalia Brzezińska), Bock Rawicz 2 miejsce czwarte (Wiktoria Lokś, Robert Mielcarek).
       W Bydgoszczy natomiast, w konkurencji Ppn Mix piąte miejsce zajęli Izabela Owczarz i Patryk Piekarski, siódme Alicja Owczarz i Mariusz Rutkowski. W konkurencji Ppn40 młodzików Patryk Piekarski był 23 (336 pkt.), Mariusz Rutkowski 25 (334 pkt.). W tej samej konkurencji młodziczek dziesiate miejsce zajęła Alicja Owczarz (348 pkt.), czternaste Julia Alcer (342 pkt.), szesnaste Izabela Owczarz (339 pkt.). W konkurencji Psp30+30 młodzików szesnaste miejsce zajął Mateusz Rutkowski (477 pkt.), osiemnaste Patryk Piekarski (473 pkt.). W tej samej konkurencji młodziczek Alicja Owczarz była czternasta (451 pkt.), Julia Alcer piętnasta (444 pkt.), Izabela Owczarz siedemnasta (436 pkt.).