19 Grudzień 2018    |    Imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela

Kalendarz RKS Bock w Rawiczu strzelań do licencji na rok 2019

Zawody z okazji 99 rocznicy powrotu Rawicza do Polski
On So, 26. styczeń 2019 09:00 h
Karabin sp./Kdw, Pistolet sp., K-M, Karabin c.z., Pistolet c.z. Strzelnica OSiR - Sierakowo Zawody  z okazji 99 rocznicy powrotu Rawicza do Polski Strzelnica OSiR - Sierakowo
Szkolenie
From So, 2. luty 2019 Until N, 3. luty 2019
Zebrania Strzelnica OSiR - Sierakowo Szkolenie Strzelnica OSiR - Sierakowo
VI Zimowe Zawody Strzeleckie o Puchar Prezesa Klubu BOCK
On N, 10. luty 2019 09:00 h
Rzutki, K-M Rawicz - Leśniczówka VI Zimowe Zawody Strzeleckie o Puchar Prezesa Klubu BOCK Rawicz - Leśniczówka
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski
On So, 9. marzec 2019 09:00 h
Pistolet pn., Karabinek pn. Hala Gimnazjum Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Hala Gimnazjum
Zawody o statuetkę Rawickiego Niedźwiadka
From So, 13. kwiecień 2019 Until N, 14. kwiecień 2019 09:00 h
Karabin sp./Kdw, Pistolet sp., Rzutki, Karabinek pn., Pistolet pn., Karabin c.z., Pistolet c.z. Strzelnica OSiR - Sierakowo Zawody o statuetkę Rawickiego Niedźwiadka Strzelnica OSiR - Sierakowo

Cztery medale dla BOCK na FOOM!

b_300__16777215_00_images_2018_2018-07-24-FOOM_2018-07-24-FOOM-glowne_2018-07-24-FOOM-glowne.jpgWe Wrocławiu, przy pięknej słonecznej pogodzie odbyła się XXIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży „ŚLĄSKIE 2018 - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w strzelectwie sportowym". W zawodach uczestniczyło 261 zawodników z 55 klubów całej Polski, w tym 33 z Wielkopolski i 6 z klubu BOCK. Najlepszym zawodnikiem Olimpiady w strzelaniu ze strzelby został Kacper BAKSALARY z Rawickiego Klubu BOCK, który w strzelaniu do rzutków w konkurencji Trap 100 wystrzelał złoty medal i tytuł Mistrza Polski - wynikiem 87 pkt., wyrównując Rekord Polski.

Kacper zdobył również srebrny medal i tytuł Wicemistrza Polski w konkurencji Skeet 100 wynikiem 90 pkt., ustanawiając Nowy Rekord Polski. W konkurencji Trap 100 srebrny medal i tytuł Wicemistrza Polski z wynikiem 85 pkt. zdobył Krzysztof BUNIOWSKI, a w konkurencji Skeet zdobył medal brązowy z wynikiem 84 pkt. W konkurencji Trap 100 Jakub BŁAŻUTYCZ zajął 5 miejsce z wynikiem 83 pkt i 5 miejsce w konkurencji Skeet 100 z wynikiem 65 pkt. W pozostałych konkurencjach Zuzanna WINNA w konkurencji Psp 30 + 30 zajeła 31 miejsce, a w Ppn 50 34 miejsce. Jakub ZAREMBA w konkurencji Kpn 50 zajął 48 miejsce, a Krystian ELIASZ 54 miejsce.

W klasyfikacji Klubów BOCK Rawicz zajął 6 miejsce zdobywając 37 pkt.( 1 medal złoty, 2 srebrne i 1 brązowy). Klub GRUNWALD Poznań miejsce 7 - 33 pkt. (1 medal srebrny). Klub LESNA Leszno, 8 pkt. zajął 29 miejsce. W klasyfikacji województw Wielkopolska zajęła 3 miejsce zdobywając 107 pkt. oraz 5 medali w tym 1 złoty 3 srebrne 1 brązowy.