22 Sierpień 2018    |    Imieniny: Maria, Cezary, Tymoteusz

Kalendarz RKS Bock w Rawiczu strzelań do licencji na rok 2018

Zawody strzeleckie z okazji 380 lecia Rawicza
On N, 23. wrzesień 2018
Karabin sp./Kdw, Pistolet sp., Karabin c.z., Pistolet c.z. Strzelnica OSiR i myśliwska Zawody strzeleckie z okazji 380 lecia Rawicza Strzelnica OSiR i myśliwska
Mistrzostwa Klubu BOCK 2018
From So, 20. październik 2018 Until N, 21. październik 2018 09:00 h
Karabin sp./Kdw, Pistolet sp., Rzutki, Karabinek pn., Pistolet pn., Karabin c.z., Pistolet c.z., kcz, kdw, pcz, psp, strzelba, WZSS Strzelnica OSiR i myśliwska Mistrzostwa Klubu BOCK 2018 Strzelnica OSiR i myśliwska
Zawody Mikołajkowe
From So, 8. grudzień 2018 Until N, 9. grudzień 2018 09:00 h
Karabin sp./Kdw, Pistolet sp., Rzutki, Karabinek pn., Pistolet pn., Karabin c.z., Pistolet c.z., kcz, kdw, pcz, psp, strzelba, WZSS Strzelnica OSiR i myśliwska Zawody Mikołajkowe Strzelnica OSiR i myśliwska
 
 
 

Zawodnicy BOCK walczyli o kwalifikacje do FOOM

   b_300__16777215_00_images_2018_2018-06-23-eFOOM_2018-06-23-eFOOM-glowne_2018-06-23-eFOOM-glowne.jpgW dniach 22.06-24.06.2018 w Zielonej Górze odbyły się Mistrzostwa IV Strefy w Strzelectwie Sportowym, będące ostatnią kwalifikacją do Finału Olimpiady Młodzieży. W zawodach bardzo dobrze spisali się nasi juniorzy młodsi. W konkurencji Ppn50 drugie miejsce zajęła Zuzanna Winna (437 pkt.), zwyciężyła Amelia Przybylska ŚLĄSK Wrocław (440 pkt.). W konkurencji Kpn50 ósme miejsce zajął Jakub Zaremba (467,7 pkt.), dziesiąte Krystian Eliasz (461,8 pkt.). Zwyciężył Rafał Ratajczak GWARDIA Zielona Góra (503,7 pkt.). Cała trójka zdobyła kwalifikacje do Olimpiady Młodzieży, życzymy jak najlepszych wyników!!!

   W zawodach tych startowali również nasi młodzicy oraz juniorzy. W konkurencji Ppn40 młodzików  trzecie miejsce zajął Patryk Piekarski (351 pkt.), zwyciężył Jakub Cydzik GWARDIA Zielona Góra (367 pkt.), drugi był Paweł Poźniak (355 pkt.). W konkurencji Psp30+30 Patryk był czwarty (467 pkt.). W konkurencji Ppn40 młodziczek drugie miejsce zajęła Alicja Owczarz (346 pkt.), piąta była Izbela Owczarz (317 pkt.), szósta Julia Alcer (315 pkt.). Zwyciężyła Agata Płóciennik GWARDIA Zielona Góra (348 pkt.). W konkurencji Psp30+30 drugie miejsce zajęła Izabela Owczarz (489 pkt.) trzecie Alicja Owczarz (483 pkt.), czwarte Julia Alcer (376 pkt.). Zwyciężyła również Agata Płóciennik GWARDUIA Zielona Góra (507 pkt.). W konkurencji Ppn60 juniorów trzecie miejsce zajął Mikołaj Szymczak (515 pkt.), zwyciężył Grzegorz Gospodarowicz LESNA Leszno (526 pkt.).  W konkurencji Psp 30+30 Mikołaj byl drugi (434 pkt.). W konkurencji Kpn60 juniorów trzecie miejsce zajął Mieszko Świergocki (583,7 pkt.), zwyciężył Mikołaj Masłowski GWARDIA Zielona Góra (600,5 pkt.), drugi był Grzegorz Dębowy GWARDIA Zielona Góra (600,3 pkt.). 

eFOOM eFOOM eFOOM
eFOOM   


 
 

Kalendarz imprez

<<  <  Wrzesień 2018  >  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
171819202122
24252627282930