19 Grudzień 2018    |    Imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela

Kalendarz RKS Bock w Rawiczu strzelań do licencji na rok 2019

Zawody z okazji 99 rocznicy powrotu Rawicza do Polski
On So, 26. styczeń 2019 09:00 h
Karabin sp./Kdw, Pistolet sp., K-M, Karabin c.z., Pistolet c.z. Strzelnica OSiR - Sierakowo Zawody  z okazji 99 rocznicy powrotu Rawicza do Polski Strzelnica OSiR - Sierakowo
Szkolenie
From So, 2. luty 2019 Until N, 3. luty 2019
Zebrania Strzelnica OSiR - Sierakowo Szkolenie Strzelnica OSiR - Sierakowo
VI Zimowe Zawody Strzeleckie o Puchar Prezesa Klubu BOCK
On N, 10. luty 2019 09:00 h
Rzutki, K-M Rawicz - Leśniczówka VI Zimowe Zawody Strzeleckie o Puchar Prezesa Klubu BOCK Rawicz - Leśniczówka
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski
On So, 9. marzec 2019 09:00 h
Pistolet pn., Karabinek pn. Hala Gimnazjum Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Hala Gimnazjum
Zawody o statuetkę Rawickiego Niedźwiadka
From So, 13. kwiecień 2019 Until N, 14. kwiecień 2019 09:00 h
Karabin sp./Kdw, Pistolet sp., Rzutki, Karabinek pn., Pistolet pn., Karabin c.z., Pistolet c.z. Strzelnica OSiR - Sierakowo Zawody o statuetkę Rawickiego Niedźwiadka Strzelnica OSiR - Sierakowo
 
 
 

Zawodnicy BOCK walczyli o kwalifikacje do FOOM

   b_300__16777215_00_images_2018_2018-06-23-eFOOM_2018-06-23-eFOOM-glowne_2018-06-23-eFOOM-glowne.jpgW dniach 22.06-24.06.2018 w Zielonej Górze odbyły się Mistrzostwa IV Strefy w Strzelectwie Sportowym, będące ostatnią kwalifikacją do Finału Olimpiady Młodzieży. W zawodach bardzo dobrze spisali się nasi juniorzy młodsi. W konkurencji Ppn50 drugie miejsce zajęła Zuzanna Winna (437 pkt.), zwyciężyła Amelia Przybylska ŚLĄSK Wrocław (440 pkt.). W konkurencji Kpn50 ósme miejsce zajął Jakub Zaremba (467,7 pkt.), dziesiąte Krystian Eliasz (461,8 pkt.). Zwyciężył Rafał Ratajczak GWARDIA Zielona Góra (503,7 pkt.). Cała trójka zdobyła kwalifikacje do Olimpiady Młodzieży, życzymy jak najlepszych wyników!!!

   W zawodach tych startowali również nasi młodzicy oraz juniorzy. W konkurencji Ppn40 młodzików  trzecie miejsce zajął Patryk Piekarski (351 pkt.), zwyciężył Jakub Cydzik GWARDIA Zielona Góra (367 pkt.), drugi był Paweł Poźniak (355 pkt.). W konkurencji Psp30+30 Patryk był czwarty (467 pkt.). W konkurencji Ppn40 młodziczek drugie miejsce zajęła Alicja Owczarz (346 pkt.), piąta była Izbela Owczarz (317 pkt.), szósta Julia Alcer (315 pkt.). Zwyciężyła Agata Płóciennik GWARDIA Zielona Góra (348 pkt.). W konkurencji Psp30+30 drugie miejsce zajęła Izabela Owczarz (489 pkt.) trzecie Alicja Owczarz (483 pkt.), czwarte Julia Alcer (376 pkt.). Zwyciężyła również Agata Płóciennik GWARDUIA Zielona Góra (507 pkt.). W konkurencji Ppn60 juniorów trzecie miejsce zajął Mikołaj Szymczak (515 pkt.), zwyciężył Grzegorz Gospodarowicz LESNA Leszno (526 pkt.).  W konkurencji Psp 30+30 Mikołaj byl drugi (434 pkt.). W konkurencji Kpn60 juniorów trzecie miejsce zajął Mieszko Świergocki (583,7 pkt.), zwyciężył Mikołaj Masłowski GWARDIA Zielona Góra (600,5 pkt.), drugi był Grzegorz Dębowy GWARDIA Zielona Góra (600,3 pkt.). 

eFOOM eFOOM eFOOM
eFOOM   


 
 

Kalendarz imprez

<<  <  Listopad 2018  >  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
2627282930