21 Marzec 2019    |    Imieniny: Lubomir, Benedykt, Mikołaj

Kalendarz RKS Bock w Rawiczu strzelań do licencji na rok 2019

Zawody o statuetkę Rawickiego Niedźwiadka
From So, 13. kwiecień 2019 Until N, 14. kwiecień 2019 09:00 h
Karabin sp./Kdw, Pistolet sp., Karabin c.z., Pistolet c.z. Strzelnica OSiR - Sierakowo Zawody o statuetkę Rawickiego Niedźwiadka Strzelnica OSiR - Sierakowo
Mistrzostwa Klubu BOCK w strzelaniu z broni sportowej
From So, 11. maj 2019 Until N, 12. maj 2019 09:00 h
Karabin sp./Kdw, Pistolet sp., Karabinek pn., Pistolet pn., Karabin c.z., Pistolet c.z., kcz, kdw, pcz, psp, strzelba Strzelnica OSiR - Sierakowo Mistrzostwa Klubu BOCK w strzelaniu z broni sportowej Strzelnica OSiR - Sierakowo
Otwarte Młodzieżowe Mistrzostwa Szkół w strzelaniu z broni sportowej
On Pt, 31. maj 2019
Karabin sp./Kdw, Karabinek pn., Pistolet pn., kcz, kdw, pcz, psp, strzelba Strzelnica OSiR - Sierakowo Otwarte Młodzieżowe  Mistrzostwa Szkół w strzelaniu z broni sportowej Strzelnica OSiR - Sierakowo
Zawody o Puchar W. Króla i Dyrektora OSiR
From So, 8. czerwiec 2019 Until N, 9. czerwiec 2019 09:00 h
kcz, kdw, pcz, psp, strzelba Strzelnica OSiR - Sierakowo Zawody o Puchar W. Króla i Dyrektora OSiR Strzelnica OSiR - Sierakowo
Zawody z okazji Święta Wojska Polskiego
On So, 31. sierpień 2019
Karabin sp./Kdw, Pistolet sp., K-M, Pistolet c.z. Strzelnica OSiR - Sierakowo Zawody z okazji Święta Wojska Polskiego Strzelnica OSiR - Sierakowo
 
 
 

Zawodnicy BOCK walczyli o kwalifikacje do FOOM

   b_300__16777215_00_images_2018_2018-06-23-eFOOM_2018-06-23-eFOOM-glowne_2018-06-23-eFOOM-glowne.jpgW dniach 22.06-24.06.2018 w Zielonej Górze odbyły się Mistrzostwa IV Strefy w Strzelectwie Sportowym, będące ostatnią kwalifikacją do Finału Olimpiady Młodzieży. W zawodach bardzo dobrze spisali się nasi juniorzy młodsi. W konkurencji Ppn50 drugie miejsce zajęła Zuzanna Winna (437 pkt.), zwyciężyła Amelia Przybylska ŚLĄSK Wrocław (440 pkt.). W konkurencji Kpn50 ósme miejsce zajął Jakub Zaremba (467,7 pkt.), dziesiąte Krystian Eliasz (461,8 pkt.). Zwyciężył Rafał Ratajczak GWARDIA Zielona Góra (503,7 pkt.). Cała trójka zdobyła kwalifikacje do Olimpiady Młodzieży, życzymy jak najlepszych wyników!!!

   W zawodach tych startowali również nasi młodzicy oraz juniorzy. W konkurencji Ppn40 młodzików  trzecie miejsce zajął Patryk Piekarski (351 pkt.), zwyciężył Jakub Cydzik GWARDIA Zielona Góra (367 pkt.), drugi był Paweł Poźniak (355 pkt.). W konkurencji Psp30+30 Patryk był czwarty (467 pkt.). W konkurencji Ppn40 młodziczek drugie miejsce zajęła Alicja Owczarz (346 pkt.), piąta była Izbela Owczarz (317 pkt.), szósta Julia Alcer (315 pkt.). Zwyciężyła Agata Płóciennik GWARDIA Zielona Góra (348 pkt.). W konkurencji Psp30+30 drugie miejsce zajęła Izabela Owczarz (489 pkt.) trzecie Alicja Owczarz (483 pkt.), czwarte Julia Alcer (376 pkt.). Zwyciężyła również Agata Płóciennik GWARDUIA Zielona Góra (507 pkt.). W konkurencji Ppn60 juniorów trzecie miejsce zajął Mikołaj Szymczak (515 pkt.), zwyciężył Grzegorz Gospodarowicz LESNA Leszno (526 pkt.).  W konkurencji Psp 30+30 Mikołaj byl drugi (434 pkt.). W konkurencji Kpn60 juniorów trzecie miejsce zajął Mieszko Świergocki (583,7 pkt.), zwyciężył Mikołaj Masłowski GWARDIA Zielona Góra (600,5 pkt.), drugi był Grzegorz Dębowy GWARDIA Zielona Góra (600,3 pkt.). 

eFOOM eFOOM eFOOM
eFOOM   


 
 

Kalendarz imprez

<<  <  Październik 2018  >  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031