26 Marzec 2019    |    Imieniny: Teodor, Emanuela, Larysa

Kalendarz RKS Bock w Rawiczu strzelań do licencji na rok 2019

Zawody o statuetkę Rawickiego Niedźwiadka
From So, 13. kwiecień 2019 Until N, 14. kwiecień 2019 09:00 h
Karabin sp./Kdw, Pistolet sp., Karabin c.z., Pistolet c.z. Strzelnica OSiR - Sierakowo Zawody o statuetkę Rawickiego Niedźwiadka Strzelnica OSiR - Sierakowo
Mistrzostwa Klubu BOCK w strzelaniu z broni sportowej
From So, 11. maj 2019 Until N, 12. maj 2019 09:00 h
Karabin sp./Kdw, Pistolet sp., Karabinek pn., Pistolet pn., Karabin c.z., Pistolet c.z., kcz, kdw, pcz, psp, strzelba Strzelnica OSiR - Sierakowo Mistrzostwa Klubu BOCK w strzelaniu z broni sportowej Strzelnica OSiR - Sierakowo
Otwarte Młodzieżowe Mistrzostwa Szkół w strzelaniu z broni sportowej
On Pt, 31. maj 2019
Karabin sp./Kdw, Karabinek pn., Pistolet pn., kcz, kdw, pcz, psp, strzelba Strzelnica OSiR - Sierakowo Otwarte Młodzieżowe  Mistrzostwa Szkół w strzelaniu z broni sportowej Strzelnica OSiR - Sierakowo
Zawody o Puchar W. Króla i Dyrektora OSiR
From So, 8. czerwiec 2019 Until N, 9. czerwiec 2019 09:00 h
kcz, kdw, pcz, psp, strzelba Strzelnica OSiR - Sierakowo Zawody o Puchar W. Króla i Dyrektora OSiR Strzelnica OSiR - Sierakowo
Zawody z okazji Święta Wojska Polskiego
On So, 31. sierpień 2019
Karabin sp./Kdw, Pistolet sp., K-M, Pistolet c.z. Strzelnica OSiR - Sierakowo Zawody z okazji Święta Wojska Polskiego Strzelnica OSiR - Sierakowo
 
 
 

Cztery medale w Zielonej Górze!

   b_300__16777215_00_images_2018_2018-04-14-Mistrzostwa_lubuskiego_2018-04-14-Mistrzostwa_lubuskiego-glowne_2018-04-14-Mistrzostwa_Lubuskiego-glowne.jpg W dniach 14-15.04.2018r. w Zielonej Górze odbyły się Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubuskiego w strzelectwie sportowym. Doskonale spisała się na nich nasza młodzież. W pierwszym dniu zawodów, w konkurencji Ppn40 młodziczek drugie miejsce zajęła Julia Alcer (340 pkt.), trzecie Alicja Owczarz (338 pkt.), a szósta była Izabela Owczarz (327 pkt.). Zwyciężyła Agata Płóciennik GWARDIA Zielona Góra (341 pkt.). W konkurencji Ppn40 młodzików trzecie miejsce z doskonałym wynikiem 354 pkt. zajął Patryk Piekarski, zwyciężył w tej konkurencji Jakub Cydzik GWARDIA Zielona Góra (368 pkt.), drugie miejsce zajął Jakub Machowicz SKORPION Polkowice (355 pkt.). 

      W konkurencji Ppn50 juniorek młodszych trzecie miejsce zajęła Zuzanna Winna (436 pkt.), zwyciężyła Wiktoria Szablewska GWARDIA Zielona Góra (454 pkt.), przed Aleksandrą Michalak GWARDIA Zielona Góra (445 pkt.). W konkurencji Kpn 50 juniorów młodszych czwarte miejsce zajął Jakub Zaremba (465,4 pkt.), piąte Krystian Eliasz (452,6 pkt.). W drugim dniu zawodów najlepiej spisał się Patryk Piekarski, który tym razem zajął drugie miejsce w konkurencji Ppn40 młodzików (340 pkt.), zwyciężył Oliwier Pawelski GWARDIA Zielona Góra (342 pkt.). 

Mistrzostwa Lubuskiego Mistrzostwa Lubuskiego Mistrzostwa Lubuskiego
Mistrzostwa Lubuskiego Mistrzostwa Lubuskiego  

 


 
 

Kalendarz imprez

<<  <  Marzec 2019  >  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031