19 Grudzień 2018    |    Imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela

Kalendarz RKS Bock w Rawiczu strzelań do licencji na rok 2019

Zawody z okazji 99 rocznicy powrotu Rawicza do Polski
On So, 26. styczeń 2019 09:00 h
Karabin sp./Kdw, Pistolet sp., K-M, Karabin c.z., Pistolet c.z. Strzelnica OSiR - Sierakowo Zawody  z okazji 99 rocznicy powrotu Rawicza do Polski Strzelnica OSiR - Sierakowo
Szkolenie
From So, 2. luty 2019 Until N, 3. luty 2019
Zebrania Strzelnica OSiR - Sierakowo Szkolenie Strzelnica OSiR - Sierakowo
VI Zimowe Zawody Strzeleckie o Puchar Prezesa Klubu BOCK
On N, 10. luty 2019 09:00 h
Rzutki, K-M Rawicz - Leśniczówka VI Zimowe Zawody Strzeleckie o Puchar Prezesa Klubu BOCK Rawicz - Leśniczówka
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski
On So, 9. marzec 2019 09:00 h
Pistolet pn., Karabinek pn. Hala Gimnazjum Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Hala Gimnazjum
Zawody o statuetkę Rawickiego Niedźwiadka
From So, 13. kwiecień 2019 Until N, 14. kwiecień 2019 09:00 h
Karabin sp./Kdw, Pistolet sp., Rzutki, Karabinek pn., Pistolet pn., Karabin c.z., Pistolet c.z. Strzelnica OSiR - Sierakowo Zawody o statuetkę Rawickiego Niedźwiadka Strzelnica OSiR - Sierakowo
 
 
 

Cztery medale w Zielonej Górze!

   b_300__16777215_00_images_2018_2018-04-14-Mistrzostwa_lubuskiego_2018-04-14-Mistrzostwa_lubuskiego-glowne_2018-04-14-Mistrzostwa_Lubuskiego-glowne.jpg W dniach 14-15.04.2018r. w Zielonej Górze odbyły się Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubuskiego w strzelectwie sportowym. Doskonale spisała się na nich nasza młodzież. W pierwszym dniu zawodów, w konkurencji Ppn40 młodziczek drugie miejsce zajęła Julia Alcer (340 pkt.), trzecie Alicja Owczarz (338 pkt.), a szósta była Izabela Owczarz (327 pkt.). Zwyciężyła Agata Płóciennik GWARDIA Zielona Góra (341 pkt.). W konkurencji Ppn40 młodzików trzecie miejsce z doskonałym wynikiem 354 pkt. zajął Patryk Piekarski, zwyciężył w tej konkurencji Jakub Cydzik GWARDIA Zielona Góra (368 pkt.), drugie miejsce zajął Jakub Machowicz SKORPION Polkowice (355 pkt.). 

      W konkurencji Ppn50 juniorek młodszych trzecie miejsce zajęła Zuzanna Winna (436 pkt.), zwyciężyła Wiktoria Szablewska GWARDIA Zielona Góra (454 pkt.), przed Aleksandrą Michalak GWARDIA Zielona Góra (445 pkt.). W konkurencji Kpn 50 juniorów młodszych czwarte miejsce zajął Jakub Zaremba (465,4 pkt.), piąte Krystian Eliasz (452,6 pkt.). W drugim dniu zawodów najlepiej spisał się Patryk Piekarski, który tym razem zajął drugie miejsce w konkurencji Ppn40 młodzików (340 pkt.), zwyciężył Oliwier Pawelski GWARDIA Zielona Góra (342 pkt.). 

Mistrzostwa Lubuskiego Mistrzostwa Lubuskiego Mistrzostwa Lubuskiego
Mistrzostwa Lubuskiego Mistrzostwa Lubuskiego  

 


 
 

Kalendarz imprez

<<  <  Grudzień 2018  >  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31