17 Grudzień 2018    |    Imieniny: Olimpia, Łukasz, Jolanta

Kalendarz RKS Bock w Rawiczu strzelań do licencji na rok 2019

Zawody z okazji 99 rocznicy powrotu Rawicza do Polski
On So, 26. styczeń 2019 09:00 h
Karabin sp./Kdw, Pistolet sp., K-M, Karabin c.z., Pistolet c.z. Strzelnica OSiR - Sierakowo Zawody  z okazji 99 rocznicy powrotu Rawicza do Polski Strzelnica OSiR - Sierakowo
Szkolenie
From So, 2. luty 2019 Until N, 3. luty 2019
Zebrania Strzelnica OSiR - Sierakowo Szkolenie Strzelnica OSiR - Sierakowo
VI Zimowe Zawody Strzeleckie o Puchar Prezesa Klubu BOCK
On N, 10. luty 2019 09:00 h
Rzutki, K-M Rawicz - Leśniczówka VI Zimowe Zawody Strzeleckie o Puchar Prezesa Klubu BOCK Rawicz - Leśniczówka
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski
On So, 9. marzec 2019 09:00 h
Pistolet pn., Karabinek pn. Hala Gimnazjum Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Hala Gimnazjum
Zawody o statuetkę Rawickiego Niedźwiadka
From So, 13. kwiecień 2019 Until N, 14. kwiecień 2019 09:00 h
Karabin sp./Kdw, Pistolet sp., Rzutki, Karabinek pn., Pistolet pn., Karabin c.z., Pistolet c.z. Strzelnica OSiR - Sierakowo Zawody o statuetkę Rawickiego Niedźwiadka Strzelnica OSiR - Sierakowo
 
 
 

Mikołajkowe Zawody Strzeleckie

b_300__16777215_00_images_2017_2017-12-10-Zawody_Mikolajkowe_2017-12-10-Zawody_Mikolajkowe-glowne_2017-12-10-Zawody_Mikolajkowe-glowne.jpgW ostatni weekend odbyły się Zawody Mikołajkowe, którymi zakończyliśmy rok strzelecki w naszym klubie! W konkurencji Kpn20 zwyciężył Robert Bartkowiak BOCK Rawicz (128 pkt.), drugie miejsce zajął Marek Jankowski BOCK Rawicz (117 pkt.), a trzecie Krzysztof Zugaj BARYS-Ząbkowice Śląskie (95 pkt.). W konkurencji Kdw20 pierwsze miejsce zajął Marcin Mierzejek BOCK Rawiczz (175 pkt.), drugie Adam Kowalski BOCK Rawicz (167 pkt.), trzecie Tomasz Buszkiewicz BOCK Rawicz (160 pkt.).

W konkurencji Kcz10 z optyką zwyciężył Daniel Chochowski BOCK Rawicz (99 pkt.), drugie miejsce zajął Marcin Grzyb BOCK Rawicz (99 pkt.), trzecie Jarosław Nych VIS Gostyń (96 pkt.). W tej samej konkurencji ale z przyrządami otwartymi wygrał Waldemar Król BOCK Rawicz (99 pkt.), drugi był Janusz Janowicz BOCK Rawicz (98 pkt.), trzeci Marcin Mierzejek BOCK Rawicz (96 pkt.). w konkurencji Ppn20 zwyciężył Jakub Kasprzyk ŚLĄSK Wrocław (181 pkt.), przed Robertem Bartkowiakiem BOCK Rawicz (149 pkt.) i Pawłem Sierakowskim BOCK Rawicz (135 pkt.). W konkurencji Psp20 pierwsze miejsce zajął Adam Kowalski BOCK Rawicz (187 pkt.), drugie Piotr Zięba SNAJPER-Poznań (176 pkt.), trzecie Marek Jarosz BOCK Rawicz (176 pkt.). W konkurencji Pcz20 ponownie pierwsze miejce zajął Adam Kowalski BOCK Rawicz (184 pkt.), drugie Mariusz Roguszka BOCK Rawicz (165 pkt.), trzecie Tomasz Buszkiewicz BOCK Rawicz (165 pkt.). W konkurencji Ppn10 do zapadek zwyciężył Michał Bąkowski BOCK Rawicz (44 pkt.) przed Grzegorzem Grudniem BARYS-Ząbkowice Śląskie (2 pkt.) i Wojciechem Domińczykiem BOCK Rawicz (2 pkt.).
       W drugim dniu rozegrano konkurencje rzutkowe. W konkurencji TRAP 25 zwyyciężył Krzysztof Radzimski BOCK Rawicz (23 pkt.), drugi był Janusz Janowicz BOCK Rawicz (22 pkt.), trzeci Sławomir Owczarz BOCK Rawicz (20 pkt.). W konkurencji DOUBLE TRAP 25 ponownie bezkonkurencyjny był Krzysztof Radzimski (23 pkt.), drugie miejsce zajął Wojciech Budziński LTS Leszno (14 pkt.), a trzecie Paweł Maćkowiak LTS Leszno (13 pkt.).

mt_galler:Zawody Mikolajkowe


 
 

Kalendarz imprez

<<  <  Grudzień 2018  >  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31