19 Październik 2018    |    Imieniny: Piotra, Michała, Ziemowita

Kalendarz RKS Bock w Rawiczu strzelań do licencji na rok 2018

Mistrzostwa Klubu BOCK 2018
From So, 20. październik 2018 Until N, 21. październik 2018 09:00 h
Karabin sp./Kdw, Pistolet sp., Karabin c.z., Pistolet c.z. Strzelnica OSiR i myśliwska Mistrzostwa Klubu BOCK 2018 Strzelnica OSiR i myśliwska
Zawody Mikołajkowe
From So, 8. grudzień 2018 Until N, 9. grudzień 2018 09:00 h
Karabin sp./Kdw, Pistolet sp., Rzutki, Karabinek pn., Pistolet pn., Karabin c.z., Pistolet c.z., kcz, kdw, pcz, psp, strzelba, WZSS Strzelnica OSiR i myśliwska Zawody Mikołajkowe Strzelnica OSiR i myśliwska
 
 
 

Zawody o Statuetkę Rawickiego Niedźwiadka

b_300__16777215_00_images_2017_2017-04-01-Statuetka_Niedzwiadka_2017-04-01-Statuetka_Niedzwiadka-glowne_17-04-01-Statuetka-glowne.jpgWspaniała pogoda towarzyszyła dwudniowym zmaganiom strzelców w zawodach o Statuetkę Rawickiego Niedźwiadka. W pierwszym dniu zawodów rozegrano konkurencje kulowe. W konkurencji Kpn20 zwyciężył Karol Głowacz BOCK Rawicz (182 pkt.), drugi był Mariusz Pańkowski BOCK Rawicz (124 pkt.), trzeci Roman Imbierowicz BOCK Rawicz (114 pkt.). W konkurencji Kdw20 zwyciężył Eugeniusz Stachów BOCK Rawicz (171 pkt.), przed Łukaszem Marmuszewskim AGAT Złotoryja (167 pkt.) oraz Karolem Głowaczem BOCK Rawicz (162 pkt.). W konkurencji Kcz10 z optyką zwyciężył Jarosław Nych VIS Gostyń (100 pkt.), przed Marcinem Grzybem BOCK Rawicz (100 pkt.) oraz Mariuszem Hodurą BOCK Rawicz (98 pkt.).

       W konkurencji Kcz10 pierwsze miejsce zajął Paweł Piasny VIS Gostyń (97 pkt.), drugie miejsce zajął Tomasz Dotkuś COLT Oława (96 pkt.), trzecie Marek Dyk 308-Białystok (94 pkt.). W konkurencji Ppn20 zwyciężyła Anna Gałka BOCK Rawicz (180 pkt.) przed Markiem Krawczykiem AGAT Złotoryja (178 pkt.) oraz Pawłem Piasnym VIS Gostyń (177 pkt.). W konkurencji Psp20 pierwsze miejsce zajął Paweł Piasny VIS Gostyń (188 pkt.), przed Markiem Krawczykiem AGAT Złotoryja (185 pkt.) oraz Anną Gałką BOCK Rawicz (183 pkt.). W konkurencji Pcz20 zwyciężył Paweł Piasny VIS Gostyń (192 pkt.), przed Adamem Kowalskim BOCK Rawicz (190 pkt.) oraz Marianem Zielińskim LESNA Leszno (190 pkt.).
       W drugim dniu zawodów królowały rzutki. W konkurencji TRAP25 zwyciężył Mariusz Baksalary BOCK Rawicz (19 pkt.), przed Adamem Kowalskim BOCK Rawicz (18 pkt.+1pkt.) oraz Sławomirem Owczarzem BOCK Rawicz (18 pkt.+0pkt.). W konkurencji DOUBLE TRAP30 zwyciężył Mirosław Kubiak BOCK Rawicz (21 pkt.), przed Kacprem Baksalarym BOCK Rawicz(18 pkt.) oraz Mariuszem Tabaką BOCK Rawicz (16 pkt.). W konkurencji SKEET25 zwycięzcą został Kacper Baksalary (19 pkt.), drugi był Mariusz Baksalary BOCK Rawicz (18 pkt.), trzeci Sławomir Owczarz BOCK Rawicz (17 pkt.).

Statuetka Niedzwiadka Statuetka Niedzwiadka Statuetka Niedzwiadka
Statuetka Niedzwiadka Statuetka Niedzwiadka Statuetka Niedzwiadka
Statuetka Niedzwiadka Statuetka Niedzwiadka Statuetka Niedzwiadka
Statuetka Niedzwiadka Statuetka Niedzwiadka Statuetka Niedzwiadka
Statuetka Niedzwiadka   

 
 

Kalendarz imprez

<<  <  Październik 2018  >  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
1516171819
22232425262728
293031