20 Marzec 2019    |    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol

Kalendarz RKS Bock w Rawiczu strzelań do licencji na rok 2019

Zawody o statuetkę Rawickiego Niedźwiadka
From So, 13. kwiecień 2019 Until N, 14. kwiecień 2019 09:00 h
Karabin sp./Kdw, Pistolet sp., Rzutki, Karabinek pn., Pistolet pn., Karabin c.z., Pistolet c.z. Strzelnica OSiR - Sierakowo Zawody o statuetkę Rawickiego Niedźwiadka Strzelnica OSiR - Sierakowo
Mistrzostwa Klubu BOCK w strzelaniu z broni sportowej
From So, 11. maj 2019 Until N, 12. maj 2019 09:00 h
Karabin sp./Kdw, Pistolet sp., Karabinek pn., Pistolet pn., Karabin c.z., Pistolet c.z., kcz, kdw, pcz, psp, strzelba Strzelnica OSiR - Sierakowo Mistrzostwa Klubu BOCK w strzelaniu z broni sportowej Strzelnica OSiR - Sierakowo
Otwarte Młodzieżowe Mistrzostwa Szkół w strzelaniu z broni sportowej
On Pt, 31. maj 2019
Karabin sp./Kdw, Karabinek pn., Pistolet pn., kcz, kdw, pcz, psp, strzelba Strzelnica OSiR - Sierakowo Otwarte Młodzieżowe  Mistrzostwa Szkół w strzelaniu z broni sportowej Strzelnica OSiR - Sierakowo
Zawody o Puchar W. Króla i Dyrektora OSiR
From So, 8. czerwiec 2019 Until N, 9. czerwiec 2019 09:00 h
kcz, kdw, pcz, psp, strzelba Strzelnica OSiR - Sierakowo Zawody o Puchar W. Króla i Dyrektora OSiR Strzelnica OSiR - Sierakowo
Zawody z okazji Święta Wojska Polskiego
On So, 31. sierpień 2019
Karabin sp./Kdw, Pistolet sp., K-M, Pistolet c.z. Strzelnica OSiR - Sierakowo Zawody z okazji Święta Wojska Polskiego Strzelnica OSiR - Sierakowo
 
 
 

Podium młodziczek w Zielonej Górze

b_300__16777215_00_images_2017_2017-03-20-Memorial_Jagodzinskiego_2017-03-20-Memorial_Jagodzinskiego-glowne_2017-03-20-Mem_Jagodzinski-glowne.jpgNasze młodziczki wspaniale zaprezentowały się w V Memoriale Ireneusza Jagodzińskiego, który odbył się w dniach 18-19.03.2017r. w Zielonej Górze. W konkurencji Ppn 30 młodziczek, po dwudniowej rywalizacji w tej konkurencji zwyciężyła Izabela Owczarz z wynikiem łącznym 512 pkt., trzecie miejsce zajęła Julia Alcer 476 pkt., a czwarte Alicja Owczarz 473 pkt.

W finale tej konkurencji, w której wystąpiło 16 młodzików i młodziczek z najlepszymi rezultatami łącznymi po dwóch dniach zawodów najlepiej spisała się Alicja Owczarz, która zajęła 8 miejsce. Nasi juniorzy młodsi, którzy startowali w pierwszym dniu zawodów w konkurencji Ppn 40 Open zajęli miejsca: Zuzanna Winna miejsce 11 (346 pkt.), Adam Kempiński miejsce 13 (340 pkt.). Oboje juniorów młodszych zdobyło tym samym trzecią klasę sportową.

Mem Jagod   

 
 

Kalendarz imprez

<<  <  Marzec 2019  >  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031