19 Grudzień 2018    |    Imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela

Kalendarz RKS Bock w Rawiczu strzelań do licencji na rok 2019

Zawody z okazji 99 rocznicy powrotu Rawicza do Polski
On So, 26. styczeń 2019 09:00 h
Karabin sp./Kdw, Pistolet sp., K-M, Karabin c.z., Pistolet c.z. Strzelnica OSiR - Sierakowo Zawody  z okazji 99 rocznicy powrotu Rawicza do Polski Strzelnica OSiR - Sierakowo
Szkolenie
From So, 2. luty 2019 Until N, 3. luty 2019
Zebrania Strzelnica OSiR - Sierakowo Szkolenie Strzelnica OSiR - Sierakowo
VI Zimowe Zawody Strzeleckie o Puchar Prezesa Klubu BOCK
On N, 10. luty 2019 09:00 h
Rzutki, K-M Rawicz - Leśniczówka VI Zimowe Zawody Strzeleckie o Puchar Prezesa Klubu BOCK Rawicz - Leśniczówka
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski
On So, 9. marzec 2019 09:00 h
Pistolet pn., Karabinek pn. Hala Gimnazjum Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Hala Gimnazjum
Zawody o statuetkę Rawickiego Niedźwiadka
From So, 13. kwiecień 2019 Until N, 14. kwiecień 2019 09:00 h
Karabin sp./Kdw, Pistolet sp., Rzutki, Karabinek pn., Pistolet pn., Karabin c.z., Pistolet c.z. Strzelnica OSiR - Sierakowo Zawody o statuetkę Rawickiego Niedźwiadka Strzelnica OSiR - Sierakowo
 
 
 

Zawody Mikołajkowe

b_300__16777215_00_images_2016_16-12-10-Zawody_Mikołajkowe_16-12-10-Zawody_Mikołajkowe-glowne_16-12-11-Zawody_Mikoajkowe-glowne.JPGOstatnie już tegoroczne zawody klubowe zgromadziły w ciągu dwóch dni około stu zawodników. W dniu 10.12.2016r. odbyły się konkurencje pistoletowe i karabinowe. W konkurencji Kpn20 zwyciężyła Zuzanna Sura LESNA Leszno (175 pkt.), drugie miejsce zajął Jędrzej Malczewski LESNA Leszno (172 pkt.), a trzecie Karol Głowacz BOCK Rawicz (162 pkt.). W konkurencji Kpn10 do zapadek zwyciężył Karol Głowacz BOCK Rawicz (100 pkt.), przed Danielem Hrehorowiczem BOCK Rawicz (45 pkt.) i Anitą Hrehorowicz BOCK Rawicz (45 pkt.). W konkurenccji Kdw20 zwyciężył Dotkuś Tomasz COLT Oława (157 pkt.), przed Marcinem Błaszkiewiczem BOCK Rawicz (154 pkt.) i Benedyktem Dubskim BOCK Rawicz (152 pkt.). W konkurencji Kcz10 zwyciężył Waldemar Król BOCK Rawicz (95 pkt.), przed Sławomirem Ładą BOCK Rawicz (94 pkt.) i Tomaszem Dotkusiem COLT Oława (94 pkt.).

W konkurencji Ppn20 pierwsze miejsce zajął Maciej Kandulski GRYF Grodzisk Wlkp. (185 pkt.), drugie Miłosz Wachowiak LESNA Leszno (182 pkt.), trzecie Marian Zieliński LTS Leszno (177 pkt.). W konkurencji Psp20 pierwsze miejsce zajął Marian Zieliński LTS Leszno (194 pkt.), przed Tomaszem Błochem BOCK Rawicz (190 pkt.) i Adamem Kowalskim BOCK Rawicz (186 pkt.). W konkurencji Pcz20 zwyciężył Marian Zieliński LTS Leszno (189 pkt.), drugie miejsce zajął Adam Kowalski BOCK Rawicz (188 pkt.), trzecie Eugeniusz Stachów BOCK Rawicz (179 pkt.). W drugim dniu zawodów 11.12.2016r. pomimo deszczowej pogody rozegrano konkurencje rzutkowe. W konkurencji TRAP 25 zwyciężył Marek Jarosz BOCK Rawicz (13 pkt.), drugi był Damian Domański BOCK Rawicz (12 pkt.), trzeci Jan Daniec BOCK Rawicz (10 pkt.). W konkurencji DOUBLE TRAP 30 pierwsze miejsce zajął Adam Żyto BOCK Rawicz (12 pkt.), drugi był Damian Domański BOCK Rawicz (11 pkt.), trzeci Kacper Baksalary BOCK Rawicz (11 pkt.). W konkurencji SKEET 25 zwyciężył Jan Daniec BOCK Rawicz (15 pkt.), przed Damianem Domańskim BOCK Rawicz (11 pkt.) i Jędrzejem Kistowskim LTS Leszno (6 pkt.).

Zawody Mikołajowe Rawicz Zawody Mikołajowe Rawicz Zawody Mikołajowe Rawicz
Zawody Mikołajowe Rawicz Zawody Mikołajowe Rawicz Zawody Mikołajowe Rawicz
Zawody Mikołajowe Rawicz Zawody Mikołajowe Rawicz Zawody Mikołajowe Rawicz
Zawody Mikołajowe Rawicz Zawody Mikołajowe Rawicz Zawody Mikołajowe Rawicz

 
 

Kalendarz imprez

<<  <  Grudzień 2018  >  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31