23 Październik 2018    |    Imieniny: Marleny, Edwarda, Seweryna

Kalendarz RKS Bock w Rawiczu strzelań do licencji na rok 2018

Zawody Mikołajkowe
From So, 8. grudzień 2018 Until N, 9. grudzień 2018 09:00 h
Karabin sp./Kdw, Pistolet sp., Rzutki, Karabinek pn., Pistolet pn., Karabin c.z., Pistolet c.z., kcz, kdw, pcz, psp, strzelba, WZSS Strzelnica OSiR i myśliwska Zawody Mikołajkowe Strzelnica OSiR i myśliwska

Brawo nasi młodzicy!

b_300__16777215_00_images_2016_16-12-02-Zawody_Mikołajkowe_16-12-02-Zawody_Mikołajkowe-glowne_16-12-03-Zawody_Mikoajkowe-glowne.jpgW dniach 03-04.12.2016 r. w Zielonej Górze odbyły się Międzynarodowe Zawody Mikołajkowe, w których startowali najmłodsi zawodnicy naszego klubu. W pierwszym dniu zawodów w konkurencji Ppn 30 dziewcząt srebrny medal zdobyła Izabela Owczarz (261 pkt.), Zuzanna Winna była szósta (241 pkt.), Alicja Owczarz ósma (227 pkt.), a Julia Alcer dziewiąta (219 pkt.). W konkurencji Ppn 30 chłopców Adam Kempiński zajął 10 miejsce (260 pkt.). Wszyscy młodzicy awansowali w tym dniu po raz pierwszy w życiu do finału, w którym brak doświadczenia nie pozwolił na zajęcie wysokich lokat. W drugim dniu zawodów Adam Kempiński zajął 5 miejsce (259 pkt.), Zuzanna Winna miejsce szóste (253 pkt.), Izabela Owczarz miejsce siódme (251 pkt.), Julia Alcer miejsce dziewiąte (246 pkt.), Alica Owczarz miejsce jedenaste (229 pkt.). Należy też zaznaczyć, że prawie wszyscy zawodnicy poprawili na tych zawodach swoje rekordy życiowe. Życzymy dalszych sukcesów!!!