20 Marzec 2019    |    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol

Kalendarz RKS Bock w Rawiczu strzelań do licencji na rok 2019

Zawody o statuetkę Rawickiego Niedźwiadka
From So, 13. kwiecień 2019 Until N, 14. kwiecień 2019 09:00 h
Karabin sp./Kdw, Pistolet sp., Rzutki, Karabinek pn., Pistolet pn., Karabin c.z., Pistolet c.z. Strzelnica OSiR - Sierakowo Zawody o statuetkę Rawickiego Niedźwiadka Strzelnica OSiR - Sierakowo
Mistrzostwa Klubu BOCK w strzelaniu z broni sportowej
From So, 11. maj 2019 Until N, 12. maj 2019 09:00 h
Karabin sp./Kdw, Pistolet sp., Karabinek pn., Pistolet pn., Karabin c.z., Pistolet c.z., kcz, kdw, pcz, psp, strzelba Strzelnica OSiR - Sierakowo Mistrzostwa Klubu BOCK w strzelaniu z broni sportowej Strzelnica OSiR - Sierakowo
Otwarte Młodzieżowe Mistrzostwa Szkół w strzelaniu z broni sportowej
On Pt, 31. maj 2019
Karabin sp./Kdw, Karabinek pn., Pistolet pn., kcz, kdw, pcz, psp, strzelba Strzelnica OSiR - Sierakowo Otwarte Młodzieżowe  Mistrzostwa Szkół w strzelaniu z broni sportowej Strzelnica OSiR - Sierakowo
Zawody o Puchar W. Króla i Dyrektora OSiR
From So, 8. czerwiec 2019 Until N, 9. czerwiec 2019 09:00 h
kcz, kdw, pcz, psp, strzelba Strzelnica OSiR - Sierakowo Zawody o Puchar W. Króla i Dyrektora OSiR Strzelnica OSiR - Sierakowo
Zawody z okazji Święta Wojska Polskiego
On So, 31. sierpień 2019
Karabin sp./Kdw, Pistolet sp., K-M, Pistolet c.z. Strzelnica OSiR - Sierakowo Zawody z okazji Święta Wojska Polskiego Strzelnica OSiR - Sierakowo
 
 
 

10-11.09.2016 Zawody o tytuł Mistrza Klubu

b_300__16777215_00_images_2016_16-09-10-Mistrz_Klubu_16-09-10-Mistrz_Klubu-glowne_16-09-10-Mistrz_Klubu-glowne.jpgW dniach 10-11.09.2016r.  odbyły się zawody o  tytuł Mistrza Klubu 2016. Wspaniała, słoneczna pogoda towarzyszyła strzelcom w rywalizacji w konkurencjach kulowych oraz rzutkowych. W pierwszym dniu zawodów, w konkurencji Ppn 20 seniorów zwyciężył Eugeniusz Stachów Bock Rawicz (181 pkt.), drugi był Tomasz Pawelczyk Bock Rawicz (177 pkt.), a trzeci Marian Zieliński LTS Leszno (177 pkt.). W tej samej konkurencji wśród młodzieży zwyciężyła Izabela Owczarz Bock Rawicz (164 pkt.), przed Julią Jórdeczką Bock Rawicz (160 pkt.) oraz Jędrzejem Ratajczakiem Bock Rawicz (157 pkt.).

W konkurencji Kpn 20 seniorów zwyciężył Karol Głowacz Bock Rawicz (159 pkt.), drugie miejsce zajął Damian Suszczyk Bock Rawicz (144 pkt.), a trzecie Tomasz Pawelczyk Bock Rawicz (124 pkt.). W konkurencji Psp 20 seniorów zwyciężył Tomasz Pawelczyk Bock Rawicz (189 pkt.), przed Eugeniuszem Stachów Bock Rawicz (189 pkt.) oraz Adamem Kowalskim Bock Rawicz (186 pkt.). W tej samej konkurencji wśród młodzieży ponownie zwyciężyła Izabela Owczarz Bock Rawicz (155 pkt.), drugi był Jędrzej Ratajczak Bock Rawicz (152 pkt.), a trzecia Zuzanna Winna Bock Rawicz (146 pkt.). W konkurencji Kdw 20 zwyciężył Karol Głowacz Bock Rawicz (160 pkt.), przed Mariuszem Pańkowskim Bock Rawicz (158 pkt.) oraz Marcinem Błaszkiewiczem Bock Rawicz (145 pkt.). W konkurencji Pcz 20 pierwsze miejsce zajął Adam Kowalski Bock Rawicz (183 pkt.), drugi był Piotr Krasicki BK Wrocław (179 pkt.), trzeci Marian zieliński LTS-Leszno (179 pkt.). W konkurencji Kcz 10 zwyciężył Tomasz Dotkuś COLT Oława (97 pkt.), przed Januszem Janowiczem Bock Rawicz (93 pkt.) oraz Mariuszem Tabaka Bock Rawicz (89 pkt.).
W drugim dniu zawodów w konkurencji TRAP 25 seniorzy zwyciężył Marcin Krenc Vis Gostyń (20 pkt.), drugi był Janusz Janowicz Bock Rawicz (19 pkt.), trzeci Damian Domański Bock Rawicz (19 pkt.). W tej samej konkurencji wśród młodzieży zwyciężył Michał Kowalski Bock Rawicz (19 pkt.). W konkurencji DOUBLE TRAP 30 zwyciężył Michał Kowalski Bock Rawicz (19 pkt.), drugie miejsce zajął Jakub Danek Bock rawicz (19 pkt.), a trzecie Damian Domański Bock Rawicz (18 pkt.). W konkurencji SKEET 25 pierwsze miejsce zajął Kacper Baksalary Bock Rawicz (19 pkt.), drugi był Paweł Maćkowiak LTS-Leszno (18 pkt.), a trzecie Sławomir Owczarz Bock Rawicz (17 pkt.). 

Mistrz klubu Mistrz klubu Mistrz klubu
Mistrz klubu Mistrz klubu Mistrz klubu
Mistrz klubu Mistrz klubu  


 
 

Kalendarz imprez

<<  <  Marzec 2019  >  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031