19 Marzec 2019    |    Imieniny: Józef, Bogdan, Marek

Kalendarz RKS Bock w Rawiczu strzelań do licencji na rok 2019

Zawody o statuetkę Rawickiego Niedźwiadka
From So, 13. kwiecień 2019 Until N, 14. kwiecień 2019 09:00 h
Karabin sp./Kdw, Pistolet sp., Rzutki, Karabinek pn., Pistolet pn., Karabin c.z., Pistolet c.z. Strzelnica OSiR - Sierakowo Zawody o statuetkę Rawickiego Niedźwiadka Strzelnica OSiR - Sierakowo
Mistrzostwa Klubu BOCK w strzelaniu z broni sportowej
From So, 11. maj 2019 Until N, 12. maj 2019 09:00 h
Karabin sp./Kdw, Pistolet sp., Karabinek pn., Pistolet pn., Karabin c.z., Pistolet c.z., kcz, kdw, pcz, psp, strzelba Strzelnica OSiR - Sierakowo Mistrzostwa Klubu BOCK w strzelaniu z broni sportowej Strzelnica OSiR - Sierakowo
Otwarte Młodzieżowe Mistrzostwa Szkół w strzelaniu z broni sportowej
On Pt, 31. maj 2019
Karabin sp./Kdw, Karabinek pn., Pistolet pn., kcz, kdw, pcz, psp, strzelba Strzelnica OSiR - Sierakowo Otwarte Młodzieżowe  Mistrzostwa Szkół w strzelaniu z broni sportowej Strzelnica OSiR - Sierakowo
Zawody o Puchar W. Króla i Dyrektora OSiR
From So, 8. czerwiec 2019 Until N, 9. czerwiec 2019 09:00 h
kcz, kdw, pcz, psp, strzelba Strzelnica OSiR - Sierakowo Zawody o Puchar W. Króla i Dyrektora OSiR Strzelnica OSiR - Sierakowo
Zawody z okazji Święta Wojska Polskiego
On So, 31. sierpień 2019
Karabin sp./Kdw, Pistolet sp., K-M, Pistolet c.z. Strzelnica OSiR - Sierakowo Zawody z okazji Święta Wojska Polskiego Strzelnica OSiR - Sierakowo
 
 
 

23.06.2016 Eliminacje Strefowe do FOOM

b_300__16777215_00_images_2016_16-06-23-Eliminacje_FOOM_16-06-23-Eliminacje_FOOM-glowne_16-06-23-Eliminacje_FOOM-glowne.jpgMamy kolejne kwalifikacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży!! W dniach 23-25.06.2016r. we Wrocławiu odbyły się Eliminacje Strefowe do FOOM, w których bardzo dobrze wypadły nasze młode pistoleciarki. Julia Jórdeczka w konkurencji Ppn40 wystrzelała 342 pkt., co dało jej czwarte miejsce w zawodach, a Dominika Żentel 339 pkt. - miejsce piąte. Tym samym obie zawodniczki zakwalifikowały się do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która odbędzie się w dniach 20-24.07.2016r. we Wrocławiu.

W tym roku nasz klub w tej imprezie będzie reprezentowało sześcioro juniorów młodszych: Michał Kowalski (Double Trap 90, Trap 75), Jakub Piasny (Double Trap 90, Trap 75), Jędrzej Ratajczak (Ppn 40, Pdw 40), Karol Głowacz (Kpn 40), Julia Jórdeczka (Ppn 40), Dominika Żentel (Ppn 40).

Życzymy udanych startów!!!!
Eliminacje FOOM Eliminacje FOOM  

 
 

Kalendarz imprez

<<  <  Listopad 2018  >  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
2627282930