19 Październik 2018    |    Imieniny: Piotra, Michała, Ziemowita

Kalendarz RKS Bock w Rawiczu strzelań do licencji na rok 2018

Mistrzostwa Klubu BOCK 2018
From So, 20. październik 2018 Until N, 21. październik 2018 09:00 h
Karabin sp./Kdw, Pistolet sp., Karabin c.z., Pistolet c.z. Strzelnica OSiR i myśliwska Mistrzostwa Klubu BOCK 2018 Strzelnica OSiR i myśliwska
Zawody Mikołajkowe
From So, 8. grudzień 2018 Until N, 9. grudzień 2018 09:00 h
Karabin sp./Kdw, Pistolet sp., Rzutki, Karabinek pn., Pistolet pn., Karabin c.z., Pistolet c.z., kcz, kdw, pcz, psp, strzelba, WZSS Strzelnica OSiR i myśliwska Zawody Mikołajkowe Strzelnica OSiR i myśliwska

12.06.2016 Zawody o Puchar Dyrektora OSiR

b_300__16777215_00_images_2016_16-06-12-Puchar_Dyrektora_OSiR_16-06-12-Puchar_Dyrektora_OSiR-glowne_12-06-2016-Puchar_Dyrektora_OSiR-glowne.jpgW ostatnią niedzielę odbyły się zawody o Puchar Dyrektora OSiR w Rawiczu. Dopisała pogoda, jak również frekwencja zawodników. W konkurencji Psp20 zwyciężył Marian Zieliński LTS Leszno (191 pkt.), drugi był Tomasz Mądry BOCK Rawicz (177 pkt.), a trzeci Adam Kowalski BOCK Rawicz (176 pkt.). Świetnie spisały się w tej konkurencji nasze młodziczki oraz juniorka młodsza. Izabela Owczarz zajęła szóste miejsce (156 pkt.), jej siostra Alicja dziewiąte (143 pkt.), Julia Alcer piętnaste (122 pkt.). Ich nieco starsza koleżanka Dominika Żentel zajęła miejsce ósme (147 pkt.).

W konkurencji Pcz20 pierwszy był Marian Zieliński LTS Leszno (189 pkt.), drugi Adam Kowalski BOCK Rawicz (169 pkt.), trzeci Roman Imbierowicz BOCK Rawicz (157 pkt.). W konkurencji Kdw10 zwycięzcą został Tomasz Mądry BOCK Rawicz (164 pkt.), przed Krzysztofem Fijałkowskim AGAT Złotoryja (151 pkt.) i Przemysławem Depczyńskim BOCK Rawicz (142 pkt.). W konkurencji Kcz10 po bardzo wyrównanym pojedynku pierwsze miejsce zajął Adam Kowalski BOCK Rawicz (91 pkt.), drugi był Janusz Janowicz BOCK Rawicz (91 pkt.), trzeci Grzegorz Adamczyk VIS Gostyń (90 pkt.). Po raz pierwszy na naszej strzelnicy rywalizowano w konkurencji strzelania do ruchomej tarczy. Zwycięzcą tej konkurencji został Tomasz Mądry BOCK Rawicz (85 pkt.), drugie miejsce zajął Roman Imbierowicz BOCK Rawicz (80 pkt.), trzecie Sebastian Pietras BOCK Rawicz (78 pkt.).