23 Październik 2018    |    Imieniny: Marleny, Edwarda, Seweryna

Kalendarz RKS Bock w Rawiczu strzelań do licencji na rok 2018

Zawody Mikołajkowe
From So, 8. grudzień 2018 Until N, 9. grudzień 2018 09:00 h
Karabin sp./Kdw, Pistolet sp., Rzutki, Karabinek pn., Pistolet pn., Karabin c.z., Pistolet c.z., kcz, kdw, pcz, psp, strzelba, WZSS Strzelnica OSiR i myśliwska Zawody Mikołajkowe Strzelnica OSiR i myśliwska

II Runda Pucharu Polski w strzelaniu do rzutków

b_300__16777215_00_images_2016_16-05-08-II_RPP_rzutki_16-05-08-II_RPP_rzutki-glowne_16-05-05-II_RPP_rzutki-glowne.jpgKolejna, II  Runda Pucharu Polski w strzelaniach do rzutków odbyła się tym razem w Poznaniu w dniach 05 - 08.05.2016r. Oczywiście startowali w niej zawodnicy naszego klubu. W konkurencji Double Trap 150 Juniorów trzecie miejsce  po emocjonującym finale zajął Michał Kowalski  (91 pkt.), piąty był Jakub Błażutycz (85 pkt.), dziewiąty Krzysztof Buniowski (77 pkt.), dziesiąty Jakub Piasny (70 pkt.). W konkurencji Trap 75 Open drugie miejsce zajął Marcin Wierzejewski (49 pkt.).

W konkurencji Skeet 75 Open zwyciężył Sławomir Owczarz (53 pkt.) przed Jakubem Dankiem (41 pkt.). W konkurencji Trap 125 Seniorów czwarte miejsce zajął Janusz Lato (115 pkt.), a szósty był Kamil Niedziałek (106 pkt.).W konkurencji Trap 125 Juniorów piąte miejsce zajął Jakub Błażutycz (95 pkt.), siódmy był Michał Kowalski (72 pkt.). W konkurencji Skeet 125 Seniorów po finale trzecie miejsce zajął  Dominik Tomaszewski (105 pkt.), piąte Jarosław Tomaszewski ( 107 pkt.).W konkurencji Skeet 125 Juniorów samotnym zwycięzcą został Krzysztof Buniowski (82 pkt.).