19 Grudzień 2018    |    Imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela

Kalendarz RKS Bock w Rawiczu strzelań do licencji na rok 2019

Zawody z okazji 99 rocznicy powrotu Rawicza do Polski
On So, 26. styczeń 2019 09:00 h
Karabin sp./Kdw, Pistolet sp., K-M, Karabin c.z., Pistolet c.z. Strzelnica OSiR - Sierakowo Zawody  z okazji 99 rocznicy powrotu Rawicza do Polski Strzelnica OSiR - Sierakowo
Szkolenie
From So, 2. luty 2019 Until N, 3. luty 2019
Zebrania Strzelnica OSiR - Sierakowo Szkolenie Strzelnica OSiR - Sierakowo
VI Zimowe Zawody Strzeleckie o Puchar Prezesa Klubu BOCK
On N, 10. luty 2019 09:00 h
Rzutki, K-M Rawicz - Leśniczówka VI Zimowe Zawody Strzeleckie o Puchar Prezesa Klubu BOCK Rawicz - Leśniczówka
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski
On So, 9. marzec 2019 09:00 h
Pistolet pn., Karabinek pn. Hala Gimnazjum Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Hala Gimnazjum
Zawody o statuetkę Rawickiego Niedźwiadka
From So, 13. kwiecień 2019 Until N, 14. kwiecień 2019 09:00 h
Karabin sp./Kdw, Pistolet sp., Rzutki, Karabinek pn., Pistolet pn., Karabin c.z., Pistolet c.z. Strzelnica OSiR - Sierakowo Zawody o statuetkę Rawickiego Niedźwiadka Strzelnica OSiR - Sierakowo

Zawody Wiosenne o Puchar Burmistrza Oleśnicy

b_300__16777215_00_images_2016_16-04-24-Puchar_Burmistrza_Olesnicy_16-04-24-Puchar_Burmistrza_Olesnicy-glowne_16-04-24-olesnica-01.jpgW dniu 24.04.2016r. na strzelnicy w Sierakowie odbyły się Zawody Wiosenne o Puchar Burmistrza Oleśnicy. Zawody, które zorganizowaliśmy wspólnie ze Strzeleckim Klubem Sportowym HUZAR z Oleśnicy były kolejną udaną imprezą strzelecką, w której uczestniczyło ponad 120 osób. Zawodnicy startowali w czterech konkurencjach: Psp10, Pcz10, Kdw10, Ksp10. W konkurencji Psp10 zwyciężył Marian Zieliński LESZNO (96 pkt.), drugie miejsce zajął Marek Dyk KRZEPIELÓW (88 pkt.), trzecie Paweł Gorzelak OLEŚNICA (87 pkt.).

W konkurencji Pcz10 zwycięzcą został Marian Zieliński LESZNO (96 pkt.), drugi był Janusz Janowicz BOCK RAWICZ (83 pkt.), trzeci Daniel Hrehorowicz HUZAR-OLEŚNICA (82 pkt.). W konkurencji Kdw10 pierwsze miejsce zajął Adam Kowalski BOCK-RAWICZ (77 pkt.), drugie Paweł Nagórny (OLEŚNICA) (77 pkt.), trzecie Karol  Głowacz BOCK-RAWICZ (74 pkt.). W konkurencji Kcz10 zwyciężył Tomasz Weinert BOCK-RAWICZ (91 pkt.), drugi był Marek Dyk KRZEPIELÓW (90 pkt.), trzeci Janusz Janowicz BOCK-RAWICZ (87 pkt.).

puchar burmistrza olesnicy puchar burmistrza olesnicy puchar burmistrza olesnicy