19 Październik 2018    |    Imieniny: Piotra, Michała, Ziemowita

Kalendarz RKS Bock w Rawiczu strzelań do licencji na rok 2018

Mistrzostwa Klubu BOCK 2018
From So, 20. październik 2018 Until N, 21. październik 2018 09:00 h
Karabin sp./Kdw, Pistolet sp., Karabin c.z., Pistolet c.z. Strzelnica OSiR i myśliwska Mistrzostwa Klubu BOCK 2018 Strzelnica OSiR i myśliwska
Zawody Mikołajkowe
From So, 8. grudzień 2018 Until N, 9. grudzień 2018 09:00 h
Karabin sp./Kdw, Pistolet sp., Rzutki, Karabinek pn., Pistolet pn., Karabin c.z., Pistolet c.z., kcz, kdw, pcz, psp, strzelba, WZSS Strzelnica OSiR i myśliwska Zawody Mikołajkowe Strzelnica OSiR i myśliwska

Zawody Wiosenne o Puchar Burmistrza Oleśnicy

b_300__16777215_00_images_2016_16-04-24-Puchar_Burmistrza_Olesnicy_16-04-24-Puchar_Burmistrza_Olesnicy-glowne_16-04-24-olesnica-01.jpgW dniu 24.04.2016r. na strzelnicy w Sierakowie odbyły się Zawody Wiosenne o Puchar Burmistrza Oleśnicy. Zawody, które zorganizowaliśmy wspólnie ze Strzeleckim Klubem Sportowym HUZAR z Oleśnicy były kolejną udaną imprezą strzelecką, w której uczestniczyło ponad 120 osób. Zawodnicy startowali w czterech konkurencjach: Psp10, Pcz10, Kdw10, Ksp10. W konkurencji Psp10 zwyciężył Marian Zieliński LESZNO (96 pkt.), drugie miejsce zajął Marek Dyk KRZEPIELÓW (88 pkt.), trzecie Paweł Gorzelak OLEŚNICA (87 pkt.).

W konkurencji Pcz10 zwycięzcą został Marian Zieliński LESZNO (96 pkt.), drugi był Janusz Janowicz BOCK RAWICZ (83 pkt.), trzeci Daniel Hrehorowicz HUZAR-OLEŚNICA (82 pkt.). W konkurencji Kdw10 pierwsze miejsce zajął Adam Kowalski BOCK-RAWICZ (77 pkt.), drugie Paweł Nagórny (OLEŚNICA) (77 pkt.), trzecie Karol  Głowacz BOCK-RAWICZ (74 pkt.). W konkurencji Kcz10 zwyciężył Tomasz Weinert BOCK-RAWICZ (91 pkt.), drugi był Marek Dyk KRZEPIELÓW (90 pkt.), trzeci Janusz Janowicz BOCK-RAWICZ (87 pkt.).

puchar burmistrza olesnicy puchar burmistrza olesnicy puchar burmistrza olesnicy