19 Grudzień 2018    |    Imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela

Kalendarz RKS Bock w Rawiczu strzelań do licencji na rok 2019

Zawody z okazji 99 rocznicy powrotu Rawicza do Polski
On So, 26. styczeń 2019 09:00 h
Karabin sp./Kdw, Pistolet sp., K-M, Karabin c.z., Pistolet c.z. Strzelnica OSiR - Sierakowo Zawody  z okazji 99 rocznicy powrotu Rawicza do Polski Strzelnica OSiR - Sierakowo
Szkolenie
From So, 2. luty 2019 Until N, 3. luty 2019
Zebrania Strzelnica OSiR - Sierakowo Szkolenie Strzelnica OSiR - Sierakowo
VI Zimowe Zawody Strzeleckie o Puchar Prezesa Klubu BOCK
On N, 10. luty 2019 09:00 h
Rzutki, K-M Rawicz - Leśniczówka VI Zimowe Zawody Strzeleckie o Puchar Prezesa Klubu BOCK Rawicz - Leśniczówka
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski
On So, 9. marzec 2019 09:00 h
Pistolet pn., Karabinek pn. Hala Gimnazjum Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Hala Gimnazjum
Zawody o statuetkę Rawickiego Niedźwiadka
From So, 13. kwiecień 2019 Until N, 14. kwiecień 2019 09:00 h
Karabin sp./Kdw, Pistolet sp., Rzutki, Karabinek pn., Pistolet pn., Karabin c.z., Pistolet c.z. Strzelnica OSiR - Sierakowo Zawody o statuetkę Rawickiego Niedźwiadka Strzelnica OSiR - Sierakowo

Zawody o Statuetkę Rawickiego Niedźwiadka

b_300__16777215_00_images_2016_16-04-16-Zawody_o_Niedzwiadka_16-04-16-Zawody_o_Niedzwiadka-glowne_16-04-16-Zawody_o_Niedzwiadka-glowne.jpgW dwudniowych zawodach strzeleckich, które odbyły się w dniach 16-17.04.2016r. o Statuetkę Rawickiego Niedźwiadka rywalizowało stu dwudziestu zawodników z czterech klubów strzeleckich - AGAT Złotoryja, VIS Gostyń, LTS Leszno, BOCK Rawicz. W konkurencji Ppn-20 zwyciężył Michał Walent BOCK Rawicz (165 pkt.), drugie miejsce zajął Jędrzej Ratajczak BOCK Rawicz (161 pkt.), a trzecie miejsce wywalczyła Alicja Owczarz BOCK Rawicz (157 pkt.). W konkurencji Kpn-20 zwyciężył Karol Głowacz BOCK Rawicz (170 pkt.), drugi był Maciej Kuczyński BOCK Rawicz (99 pkt.), trzeci Przemysław Kociemba (80 pkt.).

W konkurencji Pps-20 zwyciężył Paweł Piasny VIS Gostyń (187 pkt.), przed Grzegorzem Śmiglakiem BOCK Rawicz (176 pkt.) i Jędrzejem Ratajczakiem BOCK Rawicz (174 pkt.). W konkurencji Kdw-20 pierwsze miejsce zajął Karol Głowacz BOCK Rawicz (166 pkt), przed Adamem kowalskim BOCK Rawicz (159 pkt.) i Zbigniewem Małaczyńskim BOCK Rawicz (147 pkt.). W konkurencji Pcz-20 pierwsze miejsce zajął Marian Zieliński RTS Leszno (191 pkt.), drugi był Dariusz Matujza BOCK Rawicz (173 pkt.), trzeci Paweł Piasny VIS Gostyń (171 pkt.). W konkurencji Kcz-10 pierwszy był Tomasz Błaszkiewicz BOCK Rawicz (93 pkt.), przed Przemysławem Depczyńskim BOCK Rawicz (92 pkt.) i Leszkiem Wolniewiczem BOCK Rawicz (92 pkt.).
W drugim dniu zawodów rozgrywano konkurencje śrutowe. W konkurencji TRAP-25 w finale zwyciężył Damian Domański BOCK Rawicz 16pkt. (finał 20 pkt.), drugie miejsce zajął Janusz Janowicz BOCK Rawicz 22 pkt. (finał 16 pkt.), trzecie Marcin Krenc VIS Gostyń 16 pkt. (finał 13 pkt.)). W konkurencji SKEET-25 zwycięzcą został Sławomir Owczarz BOCK Rawicz 15 pkt.(6 pkt.), drugi był Paweł Maćkowiak LTS Leszno 15 pkt.(5 pkt.), trzeci Jakub Danek BOCK Rawicz 15 pkt.(1 pkt.).